Fargo

Fargo

S04E11 - Storia Americana

30.8. 22:40
Dvojka
45 minut
2020
USA Komedie / Krimi / Drama

Čtvrtá řada seriálu Fargo nás zavede do Kansas City ve středozápadní části USA. Loy Cannon (Chris Rock), který řídí afroamerickou zločinnou organizaci, uzavře dost labilní příměří s konkurenční italskou mafií a společně ovládají alternativní temnou ekonomiku zahrnující podvody, korupci a obchod s drogami. Aby oba bossové posílili vzájemné mírové soužití, vymění si navzájem svoje nejstarší syny. Ve smyslu dohody je Loy Cannon povinen vychovávat syna svého rivala, jako by byl jeho vlastní. Když ovšem šéfa kansaské mafie odvezou do nemocnice, aby se podrobil rutinní operaci, a brzy na to zemře, začne se odvíjet série nečekaných událostí.(AMC Czech)

Více informací

O pořadu

audio popis (AD), slovenština slo
2020
USA Komedie / Krimi / Drama

Tulák jménem Lorne Malvo (Billy Bob Thornton) přijíždí jednoho dne do malého minnesotského městečka Bemidji. Tam svým svérázným přístupem ovlivní životy mnoha lidí, mimo jiné pak Lestera Nygaarda (Martin Freeman), pojišťovacího agenta, kterému okolí a zejména jeho žena neustále předhazují, že se neumí chovat jako muž.(MaaaR@)

Tvůrci

Dana Gonzales

Hrají

Glynn Turman, Jason Schwartzman, Timothy Olyphant, Ben Whishaw, Jack Huston, Jeremie Harris, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, E'myri Crutchfield, Corey Hendrix, Andrew Bird, Matthew Elam, Rodney L Jones III, Hannah Love Jones, Chris Rock