Agatha Christie: Poirot

Agatha Christie: Poirot

S01E09 - Křížový král

17.9. 14:10
Jednotka
55 minut
1989
Velká Británie Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Když se bavíš s hadem, musíš se plazit po zemi. David Suchet v hlavní roli britského seriálu, natočeného podle literární předlohy Agathy Christie (1989)

Více informací
S02E04

Cornwallská záhada

6.11. 23:45, Jednotka, 50 minut

Cornwallská záhada

Poirot už má nachystané takmer všetko na cestu do Cornwallu. O stretnutie s ním sa snaží jeho nový klient, pani Pengelleyová. Tá už dlhšie žije v podozrení, že jej manžel, miestny zubár sa ju snaží otráviť nebezpečným a zákerným smrtiacim jedom. Podľa všetkého je to totiž práve pán doktor Pengelley, ktorý nedodržal svoj manželský sľub a podľahol svojej očarujúcej asistentke. Keď však Poirot dorazil do Cornwallu, svojho klienta už našiel mŕtveho...(oficiální text distributora)

Podobné tituly

Hříšnice
Columbo
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Agatha Christie: Zkouška neviny
Otec Brown
Agatha Christie: Vraždy podle Agathy Christie
Grantchester

O pořadu

audio popis (AD), slovensky slo
1989
Velká Británie Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Malý belgický detektiv Hercule Poirot (David Suchet) s knírkem upraveným dle pravítka a neuvěřitelně bystrou šedou kůrou mozkovou řeší případy, na které slavná britská policie ani Scotland Yard nestačí a to již od roku 1989 dodnes v této nejslavnější volně inspirované adaptaci předlohy královny detektivek Agathy Christie.(monolog)

Tvůrci

Renny Rye

Hrají

David Suchet, Niamh Cusack, Hugh Fraser, David Swift, Jonathan Coy, Philip Jackson, Sean Pertwee, Avril Elgar, Vass Anderson, Cathy Murphy, Jack Klaff, Abigail Cruttenden