2 $ocky

2 $ocky

S04E21 - A málem zmařené naděje

16.6. 07:50
Nova Fun
100 minut
2015
Komedie

Max a Caroline pomáhajú pri otvorení novej pobočky Raus na letisku JFK. Sophie zisťuje, že Oleg má možno postranné úmysly pre to, aby sa s ňou oženil.(TV Doma)

Více informací
S04E03

A ztracené dětství

17.7. 04:35, Nova Fun, 65 minut

A ztracené dětství

Max dostane balík od matky, ve kterém je medvídek z dětství. Vzteká se, že jí matka zanedbávala. Medvídka chce odkoupit rozmazlený Elliot. Max to odmítne, ale když Caroline omylem zlikviduje Hanovu oblíbenou rybičku, aby ji nahradila, s prodejem souhlasí. Caroline to však přijde líto a prodej zatrhne.(TV Nova)

Dostupné za 55 minut
S04E06

A byt pro modelky

18.7. 04:20, Nova Fun, 70 minut

A byt pro modelky

Holky jsou ve finanční tísni a rozhodnou se pronajmout na víkend svůj byt. Ozvou se jim modelky. Holky si myslí, že se jen tak vytahují nějaké nány, ale když k nim napochodují andílci Victoria´s Secret, jsou v šoku. Okamžitě se jim začnou vtírat do přízně a pozvou je do svého bistra. Jenže pak přijde divoký večírek a modelky holky nepozvou, a když se v bytě ucpe záchod a výlevka, vše skončí potopou. Ale holky nakonec dostanou své peníze, a navíc pár módních kousků.(TV Nova)

S04E07

A půjčka na Vánoce

17.7. 08:10, Nova Fun, 105 minut

A půjčka na Vánoce

A sú tu Vianoce. Caroline si chce vziať pôžičku, aby mohli rozbehnúť predaj tričiek, ale Max nechce. Aby ju presvedčila, ide dať tričko do snobského butiku. Hneď je o ne záujem a dievčatá sú opantané budúcimi ziskami. Keď ich sklame firma na potlače, musia požadované tričká vyrobiť ich priatelia na čele so Sophie. Tá si na oplátku zažiada, že jej všetci budú pózovať v živom betleheme, aby porazila konkurenčnú Poľku.(TV Doma)

Dostupné za 1 den
S04E10

A stěhovací pohroma

19.7. 04:20, Nova Fun, 65 minut

A stěhovací pohroma

Oleg se stěhuje k Sophii, ale ta nechce žádné jeho věci v bytě. A obzvlášť ne jeho vlastnoruční obraz s Putinem na koni. Vypukne hádka a Oleg se stěhuje zpátky. Caroline to nedá a zorganizuje pro ně párovou terapii. Ta je úspěšná a on se zase stěhuje k Sophii. Caroline si to pak vyčítá, protože tohle nebudou klidní a tiší sousedé.(TV Nova)

S04E11

A krádež prstenu

17.7. 15:40, Nova Fun, 105 minut

A krádež prstenu

Caroline se rozšoupne a má známost na jednu noc. Jenže si u dotyčného zapomene prstýnky. A když se mu nemůže dovolat, tajně se s Max v noci vkrade do jeho bytu. Jenže si byty splete a děvčata jsou zatčena. Vysvobodí je na kauci až Sophie za slib, že jí Max půjde za družičku.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S04E12

A zneužitý knockout

20.7. 04:25, Nova Fun, 25 minut

A zneužitý knockout

Děvčata zjistí, že dvě zazobané školačky začaly prodávat kopie jejich triček. Chtějí to přejít, ale když dostanou dopis, ve kterém je žalují, že kopírují jejich trička, dojde Max s Caroline trpělivost. Využijí toho, že Han nechtě zraní Max, udělají z něj svého právníka a vyrazí do školy. Tam školačky právě prodávají jejich trička jako charitu v boji proti šikaně. Ale poté, co Han vystoupí jako oběť šikany, všichni se dojmou a školačky slíbí, že už nebudou konkurovat.(TV Nova)

Dostupné za 12 hodin
S04E15

A tlustý kocour

18.7. 15:45, Nova Fun, 105 minut

A tlustý kocour

Max se ztratí kočka Nancy. Sophie přinese jinou, ale i Nancy se nakonec najde, přijde s ní investiční bankéř Owen. Caroline s ním flirtuje, chce ho přemluvit, aby zafinancoval jejich skomírající obchod s dortíky. Sophie zjistí, že je Nancy těsně před slehnutím, a vzápětí mají o šest koťat víc.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S04E16

A nulová tolerance

21.7. 04:55, Nova Fun, 25 minut

A nulová tolerance

Holky zjistí, že se jim konto propadlo do záporných čísel. V panice se snaží vymyslet, jak přijít k penězům. Naštěstí se objeví John z cukrářské školy a dohodí jim práci v nóbl cukrárně na Manhattanu. Drsná šéfka jim sice moc nevěří, ale přijme je na zkoušku. Holky se drží, pak ale Caroline vyhodí z podniku feťačku Allie. Poté se ukáže, že je to partnerka šéfky cukrárny. Pak ale zažijí velké překvapení, jsou přijaty nastálo a Caroline je dokonce povýšena ze servírky na hostesku. Že by se na ně konečně usmálo štěstí?(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S04E19

A irský kukuč

19.7. 15:45, Nova Fun, 100 minut

A irský kukuč

Max a Caroline se pokouší dostat Nashe do modelingové branže ve snaze získat další peníze navíc. Sophie a Oleg začnou třicetidenní sexuální půst před svou svatbou.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S04E20

A malý problém

22.7. 05:00, Nova Fun, 25 minut

A malý problém

Max a Caroline pomáhajú Nashovi v modelingu, ale v tom sa objaví jeho matka z Írska, ktorá chce svojho syna späť.(TV Doma)

Dostupné za 2 dny
S04E22

A velké selhání

20.7. 15:45, Nova Fun, 75 minut

A velké selhání

Max a Caroline dostanú za úlohu prevziať Sophiine svadobné šaty a úspešne ich previezť do kostola, kde sa bude konať svadba Sophie s Olegom...(TV Doma)

Podobné tituly

Dva a půl chlapa
Přátelé
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
2015
Komedie

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.(lost815)

Tvůrci

Fred Savage

Hrají

Kat Dennings, Beth Behrs, Rafael Petardi