Dva a půl chlapa

Dva a půl chlapa

S02E14 - Takové ty velké růžové věci s kokosem

16.6. 12:00
Nova Fun
55 minut
2005
USA Komedie / Romantický

Jake dostane v škole jednotku z dejepisu a všetci ho pochváli, až na Evelyn. To Charlieho a Alana naštve a dajú jej to aj patrične najavo. Evelyn pre nich prichystá divadielko s tým, že má nejaké zdravotné problémy a musí byť hospitalizovaná v nemocnici. Obaja na to ale prídu a začnú hru hrať s ňou ...(TV Markíza)

Více informací
S04E08

Vypusťte psy

7.7. 12:05, Nova Fun, 55 minut

Vypusťte psy

Alana trápí nespavost a snaží se svůj problém vyřešit s pomocí terapeutky, která ho přivede na myšlenku, že ho trápí rozpor mezi bratrskou láskou k Charliemu a závistí pociťovanou vůči jeho nezřízenému životu. Charlie balí matku Jakeovy kamarádky. Ten mu v tom chce zabránit, má s ním špatnou zkušenost, protože si pak musel hledat novou učitelku hry na kytaru, trenérku karate, nový skautský oddíl atd.(TV Nova)

S04E10

Líbal jsem Abrahama Lincolna

8.7. 12:20, Nova Fun, 55 minut

Líbal jsem Abrahama Lincolna

Alan se snaží prodat byt, který si pořídil se svou bývalou ženou Kandi, ale ta ho sexem vždycky přesvědčí, aby to nedělal. Charlie si přivede domů novou milenku Lydii, která se dostane do konfliktu s Bertou.(TV Nova)

S04E12

Kastrování ovcí v Montaně

9.7. 12:20, Nova Fun, 55 minut

Kastrování ovcí v Montaně

Alan naváže vztah s Bertinou lehce promiskuitní dcerou Naomi, ale dlouho to neutají. Když mu dojde, že třeba bude chtít, aby si ji vzal, poradí mu Charlie, aby vztah nechal probíhat přirozeně, tj. dospět do bodu, kdy ho Naomi začne nenávidět. Obě rodiny sice ještě absolvují seznamovací večeři, ale právě tam se objeví otec Naomina dítěte, Alan se díky piercingu prohlásí za gaye a všechno dobře dopadne.(TV Nova)

S04E14

Nová sousedka

10.7. 12:20, Nova Fun, 50 minut

Nová sousedka

Charlie a Berta nie sú nadšení z prítomnosti Alana, preto sa Charlie rozhodne, že ho dá dokopy s novou susedkou Danielle.(TV Markíza)

S04E16

Nejsem starý

11.7. 12:20, Nova Fun, 50 minut

Nejsem starý

Charlie se svou mladou přítelkyní vyráží do klubu a vezmou s sebou i Alana. Oba s nelibostí zjišťují, že jsou považováni za starce, ale Alan se s tímto faktem přece jen vypořádává mnohem lépe.(TV Nova)

S04E18

Na plakátech nikdy neprší

12.7. 12:20, Nova Fun, 50 minut

Na plakátech nikdy neprší

Alan by se rád rozvedl se svou druhou manželkou. Pak si ale uvědomí, že touží po malém dítěti, protože Jake už odrostl. V okamžiku, kdy se s ní domluví na miminku, dostane Kandi nabídku na roli v seriálu, podepíše mu rozvod a jeho návrh odmítne.(TV Nova)

S04E20

Teta Myra nechodí často močit

13.7. 12:15, Nova Fun, 55 minut

Teta Myra nechodí často močit

Judith se chystá na svatbu. Má hrůzu, co na ní Alan s Charliem vyvedou. Těsně před obřadem řekne Myra Charliemu, že má snoubence, a odletí hned po svatbě domů. Charlieho to sebere, protože se do Myry zamiloval.(TV Nova)

S04E22

Obročnice pana McGluea

13.7. 23:25, Nova Fun, 50 minut

Obročnice pana McGluea

Alan si musí zařídit výměnu řidičského průkazu, takže Jakea hlídá Charlie. Hlídání dopadne tak, že spolu vyrazí na dostihy, kde Jake vyhraje velký obnos.(TV Nova)

Dostupné za 15 hodin
S04E24

Prostitutky a zmrzlina

14.7. 18:20, Nova Fun, 50 minut

Prostitutky a zmrzlina

Evelyn, matka Charlieho a Alana, má nového přítele. Je velmi bohatý a sympatický. Alan s Charliem jsou nadšeni. Matka se s ním ale chce rozejít. Alan s Charliem udělají všechno, aby zůstal v rodině.(TV Nova)

Podobné tituly

Přátelé
Teorie velkého třesku
Malý Sheldon
2 $ocky

O pořadu

česky česky
2005
USA Komedie / Romantický

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Hrají

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Melanie Lynskey