Přátelé

Přátelé

S09E02 - Jak Emma plakala

3.4. 12:50
Nova Fun
55 minut
2002
USA Komedie / Romantický

Rachel sa vracia domov z pôrodnice a partia priateľov pre ňu pripraví malé slávnostné privítanie. Keď chalani odídu, malá Emma začne plakať a Rachel sa nedarí ju uspať. V zúfalstve požiada Monicu, aby za ňou malú uspala. Chandler nemôže spať, pretože má pred sebou dôležitú pracovnú schôdzku. Na tej potom zaspí a omylom súhlasí s tým, že pôjde riadiť pobočku firmy do Tulsy v Oklahome. Z toho Monica pochopiteľne nie je vôbec nijak nadšená. Ross je stále naštvaný na Joeyho, a tak sa to obaja snažia spoločne vyriešiť.(TV Doma)

Více informací
S09E10

Vánoce v Tulse

7.4. 12:45, Nova Fun, 60 minut

Vánoce v Tulse

Kvůli pracovnímu projektu musí Chandler strávit Vánoce v oklahomské Tulse.(Netflix)

S09E12

Phoebe a její krysy

8.4. 12:50, Nova Fun, 60 minut

Phoebe a její krysy

Rachel je pořádně naštvaná, protože Monika omylem pozvala jejího pracovního rivala Gavina na oslavu jejích narozenin. Ross má plné ruce práce, aby "odtrhnul" Joeyho od nové, velmi přitažlivé slečny, která hlídá malou Emmu. Rachel zcela nečekaně dostane od Gavina malý dárek. Phoebe se snaží přemluvit svého přítele Mika, aby společně v bytě chovali krysy.(TV Nova)

S09E14

Schůzka naslepo

9.4. 12:45, Nova Fun, 65 minut

Schůzka naslepo

Joey a Phoebe chtějí dát Rosse s Rachel zase dohromady. Neponechají nic náhodě a oběma zorganizují rande naslepo.(Netflix Cz)

S09E16

Plastika

10.4. 12:50, Nova Fun, 55 minut

Plastika

Phoebe nabídne Mikeovi, aby se k ní přestěhoval, ale pocit závazku a odpovědnosti ve vážném vztahu nemusí dělat dobrotu.(Netflix Cz)

S09E18

Loterie

11.4. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Loterie

Všichni přátelé se složí a zakoupí desítky losů do loterie v naději, že vyhrají vysoký jackpot.(Netflix Cz)

S09E20

Seriálový večírek

12.4. 12:50, Nova Fun, 60 minut

Seriálový večírek

Ross se seznámí s krásnou kolegyní a paleolontoložkou Charlie Wheeler, na které může oči nechat.(Netflix Cz)

S09E22

Dárce

13.4. 12:50, Nova Fun, 60 minut

Dárce

Keď sa Monica s Chandlerom dozvedia o malej šanci na normálne počatie, začnú hľadať vhodného kandidáta, ktorý by vypomohol s Moniciným oplodnením. Phoebe nevie, čo si má obliecť na večierok, kde sa má stretnúť s bývalým priateľom Mikom. To netuší, že sa tam stretne s Davidom, ktorý pred rokmi odišiel do Ruska. Rachel nemá moc v láske Charlie, pretože sa jej tiež páči Joey. Ross tvrdo pracuje na nudnej prednáške, ktorú má predniesť na paleontologickom kongrese.(TV Doma)

Dostupné za 6 hodin
S09E24

Na Barbadosu – 2. část

13.4. 21:40, Nova Fun, 50 minut

Na Barbadosu – 2. část

David chce požádat Phoebe o ruku, ale nečekaně se objeví Mike a předběhne ho. Chandler omylem vymaže Rossovu přednášku z počítače. Ross a Charlie pak celou noc píší novou verzi. Při tom si uvědomí, jak jsou si blízcí. Zamilovaná Rachel chce Joeymu říct, co k němu cítí, ale bohužel ji pokaždé někdo vyruší. Počasí se umoudří v okamžiku, kdy má Ross svou přednášku, na níž se parta přátel nudí.(TV Nova)

Podobné tituly

Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa

O pořadu

česky česky
2002
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Sheldon Epps

Hrají

Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Janet Hubert, Jennifer Aniston