Průměrňákovi

Průměrňákovi

S05E21 - Úřední hodiny

8.12. 15:30
Nova Fun
105 minut
2014
USA Komedie

Frankie zavedie úradné hodiny a deti tak smú predniesť svoje žiadosti len medzi piatou a šiestou hodinou večer. Mike nespustí oči z Darrina, aby sa ubezpečil, že Sue nevyužíva.(TV Doma)

Více informací
S01E02

Roztleskávačka

26.2. 07:50, Nova Fun, 55 minut

Roztleskávačka

Před hrozbou finanční katastrofy se Frankie snaží udržet práci. Sue neuspěje v kvalifikačním závodě v plavání a pak zjistí, že potřebuje brýle. A Brick začne číst matčiny žhavě romantické romány.(TV Prima)

Dostupné za 4 hodiny
S01E03

Odkládané výročí

28.2. 04:30, Nova Fun, 25 minut

Odkládané výročí

Romantické plány Frankie a Mikea o tom, jak stráví své výročí, zmaří nemocný Brick, láskou roztoužená Sue a také Axl, dvě bláznivé tety a jejich pes.(HBO Europe)

Dostupné za 1 den
S01E07

Zranění

29.2. 04:20, Nova Fun, 25 minut

Zranění

Frankie při uklízení nešťastnou náhodou zasáhne Bricka lahví od piva a způsobí mu malé škrábnutí. Ale když Brick s nevinností sobě vlastní sdělí ve třídě, že ho zranila matka, když po něm hodila láhev od piva, je povolána sociální pracovnice, což u Frankie vyvolá strach, že tím vážně utrpí obraz Heckových jako dokonalé rodiny. Mezitím musí Bob pomoci panu Ehlertovi natočit novou reklamu.(HBO Europe)

S01E10

Vánoce

27.2. 15:30, Nova Fun, 110 minut

Vánoce

Zatímco Frankie se soustředila na nacvičování sóla na půlnoční vánoční mši, Mike převezme sbor. Jenže Frankie začne trochu žárlit, když vidí, že Mike při organizování svátků vykonává lepší práci než ona. Mezitím se Frankie a Mike snaží pomoci Brickovi překonat problémy, aby se doma uchovala sváteční atmosféra.(HBO Europe)

Dostupné za 15 hodin
S01E14

Křičení

28.2. 15:35, Nova Fun, 105 minut

Křičení

Frankie slíbí, že přestane ječet na děti, pokud začnou dělat domácí úkoly bez ní a Mike neochotně vezme práci u Boba.(TV Prima)

Dostupné za 1 den
S01E18

Dům plný zábavy

29.2. 15:35, Nova Fun, 110 minut

Dům plný zábavy

Frankie má obavy o místo ve firmě, protože se objeví tvrdá konzultantka Abby (jako host Amy Sedarisová), která má přitlačit na motivaci zaměstnanců a popohnat je v práci. Zatímco matka dělá přesčasy, Mike se musí zabývat domácími záležitostmi. Snaží se rozveselit Axla, poradit Sue a pomoci Brickovi se školním projektem.(HBO Europe)

Dostupné za 2 dny
S01E22

Den matek

1.3. 15:30, Nova Fun, 110 minut

Den matek

Na Den matek uniká Frankie domácímu chaosu a jde navštívit svou matku (hostující Marshu Mason). Únik však nedopadne zrovna nejlépe.(TV Prima)

Podobné tituly

Průměrňákovi
Bakugan: Battle Planet
Zlatá sedmdesátá
Americký táta

O pořadu

česky česky
2014
USA Komedie

Zapomeňte na atlety, filmové hvězdy a politiky. Rodiče jsou praví hrdinové… ale Frankie Hecková (Patricia Heaton) musí být snad nějaká superhrdinka. Je milující žena a matka tří dětí, je ve střední třídě, ve středu země a rychle se blíží ke střednímu věku.
Frankie a její manžel Mike (Neil Flynn) žijí v Orsonu - Indianě celý svůj život. Mike je muž několika slov (každé je trefné), je vedoucí městského lomu a Frankie je třetí nejlepší prodejce ojetých aut (ze tří) v místním autosalónu. Možná není intenzivní kariéristka, ale když přijde na rodinu, jde do toho za každou cenu. A s dětmi, jako jsou tyto, by raději měla. Je tady Axl (Charlie McDermott), její polo-nudistický pubertální syn pod vlivem Guns N' Roses; Sue (Eden Sher), nešikovná puberťačka, která selže ve všem… ale s největší možnou vervou; a jejich sedmiletý syn Brick (Atticus Shaffler), kterého nejlepší kamarád je jeho batoh.

Někdy se zdá, jakoby se všichni snažili dostat na vrchol nebo bojovali s tím, aby se nedotkli dna, ale Frankie a její rodina naleznou spoustu lásky a zábavy někde uprostřed.(kweensey)

Tvůrci

Lee Shallat Chemel

Hrají

Brian Doyle-Murray, Atticus Shaffer, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Patricia Heaton, Chris Kattan, John Gammon