Přátelé

Přátelé

S01E24 - Rossovy námluvy

12.9. 13:00
Nova Fun
55 minut
1995
USA Komedie / Romantický

Rachel oslavuje narozeniny a všichni přátelé se připravují na večírek. Ross však musí odletět do služební cestu Číny, před odjezdem na letiště ještě chce Rachel předat dárek. Chandler mu radí, ať raději myslí na jinou dívku. Joey se účastní výzkumu plodnosti a musí se vyvarovat milostných hrátek se svou přítelkyní Melanií. Při rozbalování dárků se Rachel zalíbí dárek od Rosse. Chandler vyzradí, že je do ní zamilovaný. Zmatená Rachel se chce s Rossem rozloučit na letišti, bohužel zmešká odlet letadla. Její vzkaz pro Rosse pak letuška omylem předá úplně jinému cestujícímu. Když se později Ross vrací z Číny, jde mu Rachel naproti. Na letišti ji čeká překvapení...(Česká televize)

Více informací
S02E16

Joey se stěhuje

20.9. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Joey se stěhuje

Priateľstvo Joeyho a Chandlera sa otriasa v základoch. Joeymu sa profesne darí a rozhodne sa odsťahovať. Chandler je smutný, že ostane sám. Monica sa obáva, že rodičia sa počas párty dozvedia o jej vzťahu s Richardom. Phoebe a Rachel sa rozhodnú, že si dajú spraviť tetovanie.(Patrik200s)

S02E18

Hodina pravdy

21.9. 12:55, Nova Fun, 60 minut

Hodina pravdy

Při interview s redaktorkou známého televizního časopisu si Joey vymýšlí, že si všechny dialogy před natáčením připravuje sám. To si natáčecí štáb nemůže nechat jen tak líbit a za jeho lži mu neváhá připravit dokonalou pomstu. Postava, kterou Joey v seriálu ztvárňuje, Drake Ramoray, v nejbližší epizodě podle scénáře náhle umírá.(TV Nova)

S02E20

Věrný Rek

22.9. 13:00, Nova Fun, 60 minut

Věrný Rek

Phoebin náhled na svět se hroutí, když se dozvídá, jak opravdu končí animák „Zrzoun“.(Netflix)

S02E22

Dva večírky

23.9. 13:00, Nova Fun, 60 minut

Dva večírky

Všetci priatelia sú v pozore, keď sa na Rachelinu narodeninovú oslavu chystajú obaja jej rodičia, ktorí sú v rozvodovom konaní. Všetko sa zachraňuje tým, že je oslava rozdelená na párty u Joeyho a Chandlera a na párty, ktorú organizuje Monica. Zatiaľčo chalani svoju spoločnosť slušne bavia, Monika svojich hostí nudí k smrti spoločenskými hrami.(Patrik200s)

S02E24

Svatba

24.9. 13:00, Nova Fun, 55 minut

Svatba

Rachel souhlasí, že bude družičkou na svatbě svého bývalého snoubence.(Netflix)

Podobné tituly

Máma
Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa
Americký táta
Krok za krokem
Malý Sheldon

O pořadu

česky česky
1995
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Kevin Bright

Hrají

Matthew Perry, Jack Riley, Corinne Bohrer, Lauren Tom, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Tommy Blaze, Jennifer Aniston