Přátelé

Přátelé

S01E24 - Rossovy námluvy

12.9. 13:00
Nova Fun
55 minut
1995
USA Komedie / Romantický

Rachel oslavuje narozeniny a všichni přátelé se připravují na večírek. Ross však musí odletět do služební cestu Číny, před odjezdem na letiště ještě chce Rachel předat dárek. Chandler mu radí, ať raději myslí na jinou dívku. Joey se účastní výzkumu plodnosti a musí se vyvarovat milostných hrátek se svou přítelkyní Melanií. Při rozbalování dárků se Rachel zalíbí dárek od Rosse. Chandler vyzradí, že je do ní zamilovaný. Zmatená Rachel se chce s Rossem rozloučit na letišti, bohužel zmešká odlet letadla. Její vzkaz pro Rosse pak letuška omylem předá úplně jinému cestujícímu. Když se později Ross vrací z Číny, jde mu Rachel naproti. Na letišti ji čeká překvapení...(Česká televize)

Více informací
S02E06

Alergická reakce

15.9. 12:55, Nova Fun, 60 minut

Alergická reakce

Ross přivede svého malého syna Bena na návštěvu k Monice, která připravila koláč z kiwi. Ross ho ochutná, rychle u něj propukne alergická reakce a musí okamžitě do nemocnice. Malého Bena svěří na hlídání Joeymu a Chandlerovi, kteří jej vezmou na procházku. Na hlídání dítěte ale zapomenou, když se v autobuse pokouší navázat známost se dvěma ženami. Rachel oznámí Phoebe, že už dál nemůže zpívat v kavárně. Najali si místo ní profesionální zpěvačku. Phoebe se s tím ovšem nehodlá jen tak smířit. Na protest začne koncertovat přímo na ulici před kavárnou.(TV Nova)

S02E08

Rossův seznam

16.9. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Rossův seznam

Ross si nevie rady. Od strednej školy bol zaľúbený do Rachel a teraz sa ukázalo, že sa zaľúbila aj ona doňho. Má to však háčik - Ross už priateľku má a tak sa rozhodne dilemu riešiť zoznamom pre a proti. Všetko sa skomplikuje, keď sa Rachel dostane k zoznamu. Medzitým si Monika našla prácu, kde dostala za úlohu vymyslieť recepty s novou syntetickou náhražkou čokolády, makoládou. To však nie je taká jednoduchá úloha ako sa spočiatku zdalo.(Patrik200s)

S02E10

Ten druhý

17.9. 12:55, Nova Fun, 60 minut

Ten druhý

Rachel se seznámí s mladíkem, který je neuvěřitelně podobný Rossovi, a dokonce se jako on i chová. Rachel se to zdá zvláštní a neuvěřitelné, jenže než pochopí, že vůbec nejde o žádného dvojníka, uběhne dost dlouhá doba. Zdá se, že Joey by mohl získat roli v jednom populárním televizním seriálu. Věc má ale háček. Pokud chce roli opravdu dostat, musí napřed strávit noc s šéfkou konkurzu. Monika si všimne, že její přítel Bobby je závislý na alkoholu. Když nepije, není vůbec vtipný, takže se z nudy opíjí s ním.(TV Nova)

S02E12

Joeyho ctitelka

18.9. 12:55, Nova Fun, 60 minut

Joeyho ctitelka

Ross letí do San Diega za svým opičákem Marcelem. Joeyho pronásleduje fanynka nekonečného seriálu, ve kterém hraje.(Netflix)

S02E14

Domácí video

19.9. 13:00, Nova Fun, 55 minut

Domácí video

Video z maturitního večírku Monicy a Rachel odhaluje tehdejší Moničiny rozměry, Rachelin tehdejší nos a to, co Ross k Rachel vždycky cítil.(Netflix)

S02E16

Joey se stěhuje

20.9. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Joey se stěhuje

Priateľstvo Joeyho a Chandlera sa otriasa v základoch. Joeymu sa profesne darí a rozhodne sa odsťahovať. Chandler je smutný, že ostane sám. Monica sa obáva, že rodičia sa počas párty dozvedia o jej vzťahu s Richardom. Phoebe a Rachel sa rozhodnú, že si dajú spraviť tetovanie.(Patrik200s)

S02E18

Hodina pravdy

21.9. 12:55, Nova Fun, 60 minut

Hodina pravdy

Při interview s redaktorkou známého televizního časopisu si Joey vymýšlí, že si všechny dialogy před natáčením připravuje sám. To si natáčecí štáb nemůže nechat jen tak líbit a za jeho lži mu neváhá připravit dokonalou pomstu. Postava, kterou Joey v seriálu ztvárňuje, Drake Ramoray, v nejbližší epizodě podle scénáře náhle umírá.(TV Nova)

Dostupné za 8 hodin
S02E20

Věrný Rek

21.9. 22:50, Nova Fun, 55 minut

Věrný Rek

Phoebin náhled na svět se hroutí, když se dozvídá, jak opravdu končí animák „Zrzoun“.(Netflix)

Dostupné za 1 den
S02E22

Dva večírky

22.9. 22:50, Nova Fun, 55 minut

Dva večírky

Všetci priatelia sú v pozore, keď sa na Rachelinu narodeninovú oslavu chystajú obaja jej rodičia, ktorí sú v rozvodovom konaní. Všetko sa zachraňuje tým, že je oslava rozdelená na párty u Joeyho a Chandlera a na párty, ktorú organizuje Monica. Zatiaľčo chalani svoju spoločnosť slušne bavia, Monika svojich hostí nudí k smrti spoločenskými hrami.(Patrik200s)

Dostupné za 2 dny
S02E24

Svatba

23.9. 22:50, Nova Fun, 55 minut

Svatba

Rachel souhlasí, že bude družičkou na svatbě svého bývalého snoubence.(Netflix)

Podobné tituly

Máma
Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa
Americký táta
Krok za krokem
Průměrňákovi
Malý Sheldon

O pořadu

česky česky
1995
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Kevin Bright

Hrají

Matthew Perry, Jack Riley, Corinne Bohrer, Lauren Tom, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Tommy Blaze, Jennifer Aniston