The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

S01E04 - The Luminous Fish Effect

21.3. 20:00
Nova Fun
100 minutes
2007
United States Comedy / Romantic

Sheldon je přehnaně upřímný ke svému šéfovi a skončí na dlažbě. Najednou má spoustu času, například na obyčejný nákup s Penny či na své ztřeštěné experimenty. Jenže Leonard má o něj starost, a tak sáhne po krajním řešení...(TV Prima)

More information
Available in 5 days
S01E01

Pilot

13.6. 12:55, HBO 2, 25 minutes

Pilot

Keď sa Sheldon a Leonard vracajú zo spermobanky pre jedincov s vysokým IQ, stretnú prvýkrát svoju novú susedku Penny, ktorá sa práve nasťahovala do bytu oproti. Leonardovi Penny ihneď učaruje. Na scénu prichádzajú aj Howard a Raj - Sheldonovi a Leonardovi najlepší kamaráti.(TV Markíza)

Available in 5 days
S01E02

The Big Bran Hypothesis

13.6. 13:20, HBO 2, 30 minutes

The Big Bran Hypothesis

Penny sa trochu hnevá. Zistí totiž, že kým spala do bytu sa jej vkradli Leonard a Sheldon a úplne všetok neporiadok jej upratali.(TV Markíza)

S01E09

The Cooper-Hofstadter Polarization

1.6. 14:05, Nova Fun, 100 minutes

The Cooper-Hofstadter Polarization

Leonardovo a Sheldonovo přátelství prochází zkouškou ve chvíli, kdy chce Leonard prezentovat na konferenci jejich společný výzkum, zatímco Sheldon je zásadně proti...(TV Prima)

S01E13

The Bat Jar Conjecture

2.6. 14:05, Nova Fun, 100 minutes

The Bat Jar Conjecture

Sheldon velkodušně souhlasí, že se přidá k ostatním do týmu na fyzikální olympiádě. Když ale svou panovačností začne všem lézt na nervy, je z týmu vyloučen. A tak se rozhodne dokázat, že je sám chytřejší než jakýkoli tým...(TV Prima)

S01E17

The Tangerine Factor

3.6. 14:05, Nova Fun, 100 minutes

The Tangerine Factor

Sheldon se učí mandarínskou čínštinu, aby si mohl v restauraci s kuchařem vyříkat, proč kuře na pomerančích vydávají za kuře na mandarinkách. Penny se rozchází s přítelem a Leonard vycítí šanci...(TV Prima)

Similar shows

H.I.M.Y.M
Friends
Two and a Half Men
Young Sheldon
The Middle

About show

Czech Czech
2007
United States Comedy / Romantic

The Big Bang Theory is centered on five characters living in Pasadena, California: roommates Leonard Hofstadter and Sheldon Cooper; Penny, a waitress and aspiring actress who lives across the hall; and Leonard and Sheldon's equally geeky and socially awkward friends and co-workers, mechanical engineer Howard Wolowitz and astrophysicist Raj Koothrappali. The geekiness and intellect of the four guys is contrasted for comic effect with Penny's social skills and common sense.

Creators

Mark Cendrowski

Cast

Laurie Metcalf, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Mark Harelik, Sierra Edwards