Two and a Half Men

Two and a Half Men

S09E03 - Big Girls Don't Throw Food

20.3. 18:20
Nova Fun
50 minutes
2011
United States Comedy / Romantic

Alan smí dál bydlet v domě na pláži, jeho pokoj ale obsadila Berta. Zbývá tedy jen Jakeův pokoj. Když přijede jeho syn na víkend, bude muset spát na nafukovací matraci. Waldenovi se Jake zalíbí. Diskutují spolu o životě, Walden říká, že střední školu "přeskočil", protože byl příliš chytrý. Jake hned uvažuje, že se zařídí podobně a stane se internetovým miliardářem jako Walden. Jeho rodiče tato myšlenka ale nenadchne. Na návštěvu přichází Bridget, jdou s Waldenem na večeři do bistra.(TV Nova)

More information
S03E02

Principal Gallagher's Lesbian Lover

26.5. 12:05, Nova Fun, 50 minutes

Principal Gallagher's Lesbian Lover

Malý Jake namaluje prsatou spolužačku a Alan musí do školy za ředitelkou. Proto pošle do své ordinace Charlieho, aby bral telefony. Ten z ní však udělá "masážní salon" a vydělá za den čtyři tisíce dolarů.(TV Nova)

S03E04

Your Dismissive Attitude Toward Boobs

27.5. 12:05, Nova Fun, 55 minutes

Your Dismissive Attitude Toward Boobs

Berta se nastěhuje jako host do domu a Charlie se pohádá s Alanem, který se chce za každou cenu odstěhovat. Matka mu sice říká, že by měl bratrovi být vděčný za to, co pro něj dělá, ale Alan si stále vede svou, dokud ho nedostatek peněz a tvrdá realita nepřesvědčí, že matka má vlastně pravdu.(TV Nova)

S03E06

Hi, Mr. Horned One

28.5. 12:00, Nova Fun, 55 minutes

Hi, Mr. Horned One

Charlie si přivede domů čarodějnici Isabelu, která prokleje Alana, protože se nad ní pohoršoval. Zavede Charlieho na sabat, kde má zplodit Temného pána, a má také neblahý vliv i na Jakea. Nebýt matky, už by se jí asi nezbavili.(TV Nova)

S03E08

That Voodoo That I Do Do

29.5. 12:05, Nova Fun, 50 minutes

That Voodoo That I Do Do

Charlie se seznámí s mladou ženou, která se mu velmi líbí. Je to učitelka baletu, která ho ale odmítá. Charlie k ní do baletu přihlásí malého Jakea, díky němuž ji nakonec získá.(TV Nova)

S03E10

Something Salted and Twisted

30.5. 11:55, Nova Fun, 55 minutes

Something Salted and Twisted

Charlie učí svého bratra, jak se nebát žen a zbavit se pocitu, že se musí každému zalíbit. Skončí to pokaždé tím, že se Alan opije a doma pak trpí.(TV Nova)

S03E12

That Special Tug

31.5. 12:00, Nova Fun, 55 minutes

That Special Tug

Alan zažívá velmi obtížné období, střídají se u něj návaly vzteku a lítosti. Charliemu dělá problémy se s tím vypořádat, a tak navštíví psychiatrickou poradnu.(TV Nova)

S03E14

Love Isn't Blind, It's Retarded

1.6. 12:15, Nova Fun, 55 minutes

Love Isn't Blind, It's Retarded

Po dlouhých útrapách a přípravách Charlie konečně zorganizuje romantický večer s Miou, při němž má dojít k naplnění jejich vztahu. Věci se však nevyvíjejí přesně podle jeho plánu. Alan se začíná scházet s Charlieho poslední expřítelkyní.(TV Nova)

S03E16

Ergo, the Booty Call

1.6. 23:25, Nova Fun, 50 minutes

Ergo, the Booty Call

Jake bude mít dvanácté narozeniny a na svou oslavu pozve i Kandi. Alan se však obává, jak jeho nová přítelkyně zapůsobí na přítomné hosty.(TV Nova)

Available in 17 hours
S03E18

The Spit-Covered Cobbler

2.6. 18:20, Nova Fun, 50 minutes

The Spit-Covered Cobbler

Chodenie s Kandi stojí Alana dosť peňazí. Pretože nabúrala auto, musel ju kúpiť nové a tiež sa zistilo že má zápal zubov ktorý sa musí operovať a ten tiež nie je najlacnejší. Alan je vo finančnej tiesni, nestačí už ani platiť alimenty. Ponúkne jej, aby sa k nemu nasťahovala.(TV Markíza)

Available in 1 day
S03E20

Always a Bridesmaid, Never a Burro

3.6. 18:20, Nova Fun, 50 minutes

Always a Bridesmaid, Never a Burro

Alan usiluje o to, aby se k němu vrátila Kandi. Využívá i přímluvu její matky Mandi, která se stala milenkou Charlieho.(TV Nova)

Similar shows

H.I.M.Y.M
Friends
The Big Bang Theory

About show

Czech Czech
2011
United States Comedy / Romantic

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Cast

Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Ashton Kutcher, Conchata Ferrell, Judy Greer