Friends

Friends

S06E23 - The One with the Ring

19.3. 21:35
Nova Fun
55 minutes
2000
United States Comedy / Romantic

Phoebe je jediná, kdo ví, že Chandler hodlá požádat Monicu o ruku, a lže Rossovi, aby to nezjistil taky.(Netflix)

More information
S03E10

The One Where Rachel Quits

3.6. 13:10, Nova Fun, 55 minutes

The One Where Rachel Quits

Rachel se těší, že bude moci zaučit novou servírku, která do kavárny nastupuje. Gunther má stále nějaké připomínky a možná i díky tomu si Rachel náhle uvědomí, že by s prací servírky měla skončit. Dá v kavárně výpověď a začíná si hledat jinou práci. Ross nešťastnou náhodou zlomí nohu malé holčičce, která prodávala vánoční cukroví a chtěla si tak vydělat na výlet do vesmírného střediska. Joey prodává vánoční stromky. Phoebe se mu snaží pomáhat, ale nemůže se vyrovnat s tím, že stromečky, které nikdo nekoupí, skončí v drtičce. Monica a Joey jí však připraví překvapení.(TV Nova)

S03E12

The One with All the Jealousy

4.6. 13:05, Nova Fun, 55 minutes

The One with All the Jealousy

Zamilovaný Ross má podozrenie, že Rachel venuje svoj voľný čas ešte inému mužovi. Preto sa snaží za každú cenu upútať jej pozornosť. Joey v konkurze získal novú rolu a je nemilo prekvapený, že v tomto muzikáli musia herci tiež tancovať. Monica má rande ...(TV Doma)

S03E14

The One with Phoebe's Ex-Partner

5.6. 12:55, Nova Fun, 60 minutes

The One with Phoebe's Ex-Partner

Phoebe se znova setkává s bývalým pěveckým partnerem. Rachelina nová práce klade na její vztah s Rossem vysoké nároky.(Netflix)

S03E16

The One the Morning After

6.6. 12:55, Nova Fun, 55 minutes

The One the Morning After

Ross ráno s údivem zjišťuje, že se večer pořádně opil a strávil noc s Chloe. Pokouší se telefonicky přemluvit své známé, aby o jeho přestupku mlčeli. Rachel se přesto o jeho milostné epizodě dozví. Jak se zdá, usmíření se konat nebude.(TV Nova)

S03E18

The One with the Hypnosis Tape

7.6. 12:55, Nova Fun, 55 minutes

The One with the Hypnosis Tape

Phoebe stresuje, že si její bratr chce vzít ženu, která je dvakrát starší než on. Hypnotická nahrávka nutí Chandlera chovat se jako žena.(Netflix)

S03E20

The One with the Dollhouse

8.6. 12:55, Nova Fun, 60 minutes

The One with the Dollhouse

Rachel pripravuje schôdzku pre Chandlera a jeho šéfku, Joannu. Joey sa začal zaujímať o dievča Kate. Monice zomrela teta a po sebe jej zanechala domček pre bábiky. Ross sa stále nezmieril s rozchodom s Rachel.(TV Doma)

S03E22

The One with the Screamer

9.6. 12:55, Nova Fun, 55 minutes

The One with the Screamer

Ross si myslí, že Rachelin kluk je blázen. Joey se zamiluje do Kate, ale ta dostává nabídku pracovat v Los Angeles a rozhodne se ji přijmout.(Netflix)

Available in 2 hours
S03E24

The One with the Ultimate Fighting Champion

9.6. 22:50, Nova Fun, 60 minutes

The One with the Ultimate Fighting Champion

Milionář Pete se chystá na zápas v ringu ve volném stylu a nedbá toho, že Monica s jeho nápadem vůbec nesouhlasí. Phoebe zajišťuje schůzku pro Rosse s jinou ženou a Chandler v práci řeší problémy se svým nadřízeným.(TV Nova)

Available in 1 day
S03E25

The One at the Beach

10.6. 22:45, Nova Fun, 25 minutes

The One at the Beach

Partia priateľov odchádza na pár dní na pláž. Bláznivá Phoebe sa tu pri svojom pátraní po svojich rodičoch dočká nového sklamania. Zato chudák Ross nečakane zistí, že Rachel ho tajne stále miluje ...(TV Doma)

Similar shows

H.I.M.Y.M
The Big Bang Theory
Two and a Half Men
The Middle

About show

Czech Czech
2000
United States Comedy / Romantic

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Creators

Gary Halvorson

Cast

Matthew Perry, Bruce Willis, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Oliver Muirhead, Jennifer Aniston