Two and a Half Men

Two and a Half Men

S07E22 - This Is Not Gonna End Well

12.3. 12:20
Nova Fun
25 minutes
2010
United States Comedy / Romantic

Charlie stráví noc ve vězení. Trénoval se synovcem Jakem jízdu a špatně mu poradil, takže kavalírsky vzal vinu na sebe. Ukázalo se, že neplatí pokuty a několik let jezdí bez platného řidičského průkazu. Nejhorší na tom je, že je odkázaný na to, aby ho všude vozil Jake. Tomu to velmi vyhovuje. Alan dostane pozvánku na oslavu narozenin Chelsea. Charlie mu ji zprvu chce zakázat, pak mu to ale dovolí. Koupí náramek, pošle s ním Jakea a sám zůstane v autě. Chelsea nechá hosty být a jako by věděla, že Charlie venku čeká, jde za ním. Zda se usmířili, se patrně dozvíme v dalším ročníku seriálu.(TV Nova)

More information
S09E11

What a Lovely Landing Strip

25.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

What a Lovely Landing Strip

Waldenov vzťah so Zoey začína byť vážnejší a konečne sa zdá, že zabudol na Bridget. Tá sa ale objaví uňho doma a povie mu, že ho miluje a chce ho späť. Walden sa okamžite rozhodne skočiť jej späť do náručia.(TV Markíza)

S09E13

Slowly and in a Circular Fashion

26.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Slowly and in a Circular Fashion

Waldenova spoločnosť sa ocitne v ohrození, keď sa proti nemu spiknú jeho matka a bývalá žena a chcú ho dostať preč z firmy. Zoey nájde právnu štrbinu v zmluve, ktorá by mohla situáciu zachrániť.(TV Markíza)

S09E15

The Duchess of Dull-in-Sack

27.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

The Duchess of Dull-in-Sack

Zoey stále odmítá seznámit Waldena se svou dcerou Avou. A Waldenovi vadí zase, že je Zoey v sexu zdrženlivá. Aby se vyhnul krizi, nabídne jí Bertiny brownies s marihuanou. Zoey však místo sexu má halucinace a uteče z domu. Walden slíbí Jakeovi s kamarádem sto dolarů, když ji najdou. Zoey se naštěstí vrátí sama, když jsou kluci pryč. Následující den Zoeyin exmanžel přivede Avu dřív a ta se konečně pozná s Waldenem. Náramně si padnou do oka a vyrazí ve třech do zoologické zahrady. Večer vděčná Zoey uspořádá Waldenovi sexuální orgie. Všichni jsou spokojeni až na Jakea, který s vidinou sta dolarů stále vodí Waldenovi další a další "Zoey"...(TV Nova)

S09E17

Not in My Mouth!

28.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Not in My Mouth!

Zoey neopätuje Waldenovi jeho vyznanie lásky, čo ho okamžite donúti pochybovať a budúcnosti ich vzťahu. Alana medzitým začne trápiť Lyndsey. Jej problém s alkoholom začína byť nezvládateľný.(TV Markíza)

S09E19

Palmdale, Ech

29.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Palmdale, Ech

Alan s Lyndsey se rozhodnou, že nechají své matky, aby se spolu seznámily. Netuší ale, v co se toto nevinné seznámení vyvine. Jake a Eldridge mezitím naléhají na Waldena, aby je zaměstnal jako poradce přes vývoj aplikací.(TV Nova)

S09E21

Mr. Hose Says 'Yes'

30.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Mr. Hose Says 'Yes'

Walden a Zoey spolu chtějí zkusit na týden bydlet a zjistit, jestli jejich vztah dokážou posunout na další úroveň, nebo zdali nemá budoucnost. To samozřejmě ovlivní i Alana, který se musí na týden odstěhovat a dát jim prostor. A protože není zrovna při penězích, tak se nastěhuje k Lyndsey. Ta po něm chce, aby jí porůznu spravoval dům, a Walden je zase vyčerpaný z hraní si s Avou.(TV Nova)

S09E23

The Straw in My Donut Hole

31.3. 12:20, Nova Fun, 55 minutes

The Straw in My Donut Hole

Alan se rozhodne zneužít pomoci, kterou mu jeho rodina a přátelé nabízí, ale všechny tak trápí vina, že jim jeho nekalé úmysly nedojdou. Jedinou osobou bez zastíněného úsudku je Zoey, která moc dobře ví, o co se Alan snaží, a hodlá to všem ostatním dokázat.(TV Nova)

S09E24

Oh Look! Al-Qaeda!

31.3. 23:20, Nova Fun, 25 minutes

Oh Look! Al-Qaeda!

Jake a Eldridge úspěšně odmaturují na střední škole a je před nimi životní rozhodnutí o jejich budoucím zaměstnání. Oba jsou to ale nezkušení troubové, kteří zkazí všechno, na co sáhnout, což okusí například místnost firmy Waldena a Billyho. Nakonec je napadne, že by se mohli přidat k armádě.(TV Nova)

Similar shows

Friends
The Big Bang Theory
The Middle

About show

Czech Czech
2010
United States Comedy / Romantic

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Cast

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones