Two and a Half Men

Two and a Half Men

S03E23 - Arguments for the Quickie

26.1. 12:00
Nova Fun
50 minutes
2006
United States Comedy / Romantic

Mia je zpět ve městě a pozve Charlieho i ostatní na své baletní představení. Charlie nejprve nechce jít a snaží se Alana přesvědčit, že už k ní nic necítí. Pravda je však trochu jiná.(TV Nova)

More information
S09E05

A Giant Cat Holding a Churro

22.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

A Giant Cat Holding a Churro

Alan zistí, že Lyndsey zamlada hrala v pornofilme. Keď ju konfrontuje, dospejú k záveru, že by k sebe mali byť úprimnejší. Alan preto vyzradí všetky svoje tajomstvá, no vypomstí sa mu to.(TV Markíza)

S09E07

Those Fancy Japanese Toilets

23.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Those Fancy Japanese Toilets

Walden si najme Evelyn, aby mu pomohla s novu dekoráciou domu, ale Alan v tom vidí len jej zámer, ako sa vyspať s Waldenom. Jake sa medzitým snaží zbaliť svoju spolužiačku.(TV Markíza)

S09E09

Frodo's Headshots

24.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Frodo's Headshots

Alan se vrací z blázince a nic nejde dobře. Jake mu řekne, že je Megan těhotná a jejich dítě se bude jmenovat Frodo. Meganin otec Herb zjistí, že jeho mladší dcera je Alanova. A Walden Alana vyhodí z domu, protože se tam nastěhovala Alanova Lyndsey. A nakonec Alana zastřelí zhrzený Herb... Ještě že to byl všechno sen. Jake řeší naopak krizi s Megan a Walden si jen předělal dům. Bohužel tak, že ho Alan nemůže sám používat.(TV Nova)

S09E11

What a Lovely Landing Strip

25.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

What a Lovely Landing Strip

Waldenov vzťah so Zoey začína byť vážnejší a konečne sa zdá, že zabudol na Bridget. Tá sa ale objaví uňho doma a povie mu, že ho miluje a chce ho späť. Walden sa okamžite rozhodne skočiť jej späť do náručia.(TV Markíza)

S09E13

Slowly and in a Circular Fashion

26.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Slowly and in a Circular Fashion

Waldenova spoločnosť sa ocitne v ohrození, keď sa proti nemu spiknú jeho matka a bývalá žena a chcú ho dostať preč z firmy. Zoey nájde právnu štrbinu v zmluve, ktorá by mohla situáciu zachrániť.(TV Markíza)

S09E15

The Duchess of Dull-in-Sack

27.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

The Duchess of Dull-in-Sack

Zoey stále odmítá seznámit Waldena se svou dcerou Avou. A Waldenovi vadí zase, že je Zoey v sexu zdrženlivá. Aby se vyhnul krizi, nabídne jí Bertiny brownies s marihuanou. Zoey však místo sexu má halucinace a uteče z domu. Walden slíbí Jakeovi s kamarádem sto dolarů, když ji najdou. Zoey se naštěstí vrátí sama, když jsou kluci pryč. Následující den Zoeyin exmanžel přivede Avu dřív a ta se konečně pozná s Waldenem. Náramně si padnou do oka a vyrazí ve třech do zoologické zahrady. Večer vděčná Zoey uspořádá Waldenovi sexuální orgie. Všichni jsou spokojeni až na Jakea, který s vidinou sta dolarů stále vodí Waldenovi další a další "Zoey"...(TV Nova)

S09E17

Not in My Mouth!

28.3. 12:20, Nova Fun, 50 minutes

Not in My Mouth!

Zoey neopätuje Waldenovi jeho vyznanie lásky, čo ho okamžite donúti pochybovať a budúcnosti ich vzťahu. Alana medzitým začne trápiť Lyndsey. Jej problém s alkoholom začína byť nezvládateľný.(TV Markíza)

S09E19

Palmdale, Ech

28.3. 23:20, Nova Fun, 55 minutes

Palmdale, Ech

Alan s Lyndsey se rozhodnou, že nechají své matky, aby se spolu seznámily. Netuší ale, v co se toto nevinné seznámení vyvine. Jake a Eldridge mezitím naléhají na Waldena, aby je zaměstnal jako poradce přes vývoj aplikací.(TV Nova)

Available in 10 hours
S09E21

Mr. Hose Says 'Yes'

29.3. 18:20, Nova Fun, 50 minutes

Mr. Hose Says 'Yes'

Walden a Zoey spolu chtějí zkusit na týden bydlet a zjistit, jestli jejich vztah dokážou posunout na další úroveň, nebo zdali nemá budoucnost. To samozřejmě ovlivní i Alana, který se musí na týden odstěhovat a dát jim prostor. A protože není zrovna při penězích, tak se nastěhuje k Lyndsey. Ta po něm chce, aby jí porůznu spravoval dům, a Walden je zase vyčerpaný z hraní si s Avou.(TV Nova)

Available in 1 day
S09E23

The Straw in My Donut Hole

30.3. 18:20, Nova Fun, 50 minutes

The Straw in My Donut Hole

Alan se rozhodne zneužít pomoci, kterou mu jeho rodina a přátelé nabízí, ale všechny tak trápí vina, že jim jeho nekalé úmysly nedojdou. Jedinou osobou bez zastíněného úsudku je Zoey, která moc dobře ví, o co se Alan snaží, a hodlá to všem ostatním dokázat.(TV Nova)

Similar shows

Friends
The Big Bang Theory
The Middle

About show

Czech Czech
2006
United States Comedy / Romantic

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Cast

Charlie Sheen, Jon Cryer, Conchata Ferrell, Catherine Chiarelli