Friends

Friends

S01E24 - The One Where Rachel Finds Out

20.1. 12:50
Nova Fun
60 minutes
1995
United States Comedy / Romantic

Rachel oslavuje narozeniny a všichni přátelé se připravují na večírek. Ross však musí odletět do služební cestu Číny, před odjezdem na letiště ještě chce Rachel předat dárek. Chandler mu radí, ať raději myslí na jinou dívku. Joey se účastní výzkumu plodnosti a musí se vyvarovat milostných hrátek se svou přítelkyní Melanií. Při rozbalování dárků se Rachel zalíbí dárek od Rosse. Chandler vyzradí, že je do ní zamilovaný. Zmatená Rachel se chce s Rossem rozloučit na letišti, bohužel zmešká odlet letadla. Její vzkaz pro Rosse pak letuška omylem předá úplně jinému cestujícímu. Když se později Ross vrací z Číny, jde mu Rachel naproti. Na letišti ji čeká překvapení...(Česká televize)

More information
S05E11

The One with All the Resolutions

16.3. 12:15, HBO 2, 20 minutes

The One with All the Resolutions

Přátelé si dávají novoroční předsevzetí. Zdá se, že nejtěžší bude dodržet Rachelino předsevzetí přestat pomlouvat.(Netflix)

S05E12

The One with Chandler's Work Laugh

16.3. 12:35, HBO 2, 25 minutes

The One with Chandler's Work Laugh

Ross randí s Janice potom, co se dozví, že se Emily znova vdává. Monica nesnáší falešný smích, kterým Chandler reaguje na vtipy svého šéfa.(Netflix)

S05E13

The One with Joey's Bag

17.3. 12:35, HBO 2, 20 minutes

The One with Joey's Bag

Phoebe se na pohřbu babičky setkává se svým otcem. Chandler zjišťuje, že Monica neumí masírovat. Rachel obléká Joeyho na konkurz.(Netflix)

S05E14

The One Where Everybody Finds Out

17.3. 12:55, HBO 2, 25 minutes

The One Where Everybody Finds Out

Ross si pronajímá byt s oknem, které je přímo naproti bytu Rachel a Monicy. Phoebe vidí Monicu a Chandlera při sexu a dozvídá se pravdu.(Netflix)

S05E15

The One with the Girl Who Hits Joey

20.3. 12:35, HBO 2, 20 minutes

The One with the Girl Who Hits Joey

Ross chce vynadať Chandlerovi za to, že zviedol jeho sestru Monicu. Joeyho nová priateľka trochu šokuje priateľov tým, že svoje pozitívne ladené emócie prejavuje skôr silou a tvrdými údermi. Ross v novom byte odmieta dať dobrovoľný príspevok 100 dolárov na narodeniny svojho suseda a znepriatelí si tým obyvateľov celého domu. Chandler má strach, že sa dostane do situácie párov, ktorých milostný vzťah navždy "ochromili okovy večných povinností". Rachel odpovie na násilie Joeyho priateľky rovnako tvrdým spôsobom ...(TV Doma)

S05E16

The One with the Cop

20.3. 12:55, HBO 2, 30 minutes

The One with the Cop

Když Phoebe nachází policejní odznak, použije ho k páchání dobrých skutků. Joey má strach, že se zamiloval do Monicy.(Netflix)

S05E17

The One with Rachel's Inadvertent Kiss

21.3. 12:20, HBO 2, 20 minutes

The One with Rachel's Inadvertent Kiss

Rachel omylem políbí muže, který s ní dělá pracovní pohovor. Joey začíná být posedlý ženou, která žije ve stejném bytovém domě jako Ross.(Netflix)

S05E18

The One Where Rachel Smokes

21.3. 12:40, HBO 2, 25 minutes

The One Where Rachel Smokes

Rossův syn Ben dostal nabídku na práci v reklamě. Joey chce tuto příležitost využít především pro sebe, aby mohl hrát jeho otce. Rachel je v novém zaměstnání a snaží se rychle zapojit mezi kolegyně. Proto chce stejně jako ony o přestávkách kouřit cigarety. Monika a Phoebe tajně chystají oslavu narozenin Rachel. Ben a Joey neuspějí v konkurzu na účinkování v reklamě. Rachel začíná kouřit, ale nakonec zjišťuje, že tuto oběť vůbec nemusí podstoupit.(TV Nova)

S05E19

The One Where Ross Can't Flirt

22.3. 12:20, HBO 2, 20 minutes

The One Where Ross Can't Flirt

Ross se snaží flirtovat s dívkou, která rozváží pizzu, a dopadne to strašlivě. Rachel ztratí náušnice, které Monica půjčila Phoebe.(Netflix)

S05E20

The One with the Ride Along

22.3. 12:40, HBO 2, 25 minutes

The One with the Ride Along

Kluci jsou venku a Emily zatím nechává zprávu Rossovi. Rachel, která je v tom okamžiku u Rosse v bytě, zprávu slyší a omylem ji smaže.(Netflix)

Similar shows

Two and a Half Men
The Big Bang Theory
The Middle

About show

Czech Czech
1995
United States Comedy / Romantic

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Creators

Kevin Bright

Cast

Matthew Perry, Jack Riley, Corinne Bohrer, Lauren Tom, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Tommy Blaze, Jennifer Aniston