Odložené případy

Odložené případy

S05E11 - Rodina

26.6. 21:15
Crime and Investigation
45 minut
2007
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Za detektivy přijde starší žena japonského původu. Žádá je o objasnění okolností, při kterých zemřel její otec Ray na konci války. I když její rodina splynula před válkou s americkým prostředím a rodiče se narodili v USA, byli po Pearl Harboru internováni v detenčním táboře. Lilly společně s ostatními otevírá šedesát let starý příběh Raye, který i přes nepřízeň osudu věřil až do posledních okamžiků v jejich americkou budoucnost.(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Julie Lescautová
Myšlenky zločince
Kriminálka Las Vegas
Beze stopy
Don Matteo

O pořadu

česky, anglicky
2007
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění.

Tvůrci

Jeannot Szwarc

Hrají

Tracie Thoms, Jerry Douglas, Patti Yasutake, Jeremy Ratchford, John Finn, Ron Yuan, Kathryn Morris, Thom Barry, Ian Anthony Dale, Kim Miyori, Danny Pino, Erin Cottrell, Jonathan Terry, Tracie Thoms, Mia Korf, Keone Young, Ian Anthony Dale, Toby Meuli