Vetřelci dávnověku

Vetřelci dávnověku

S13E01 - Směr Chile

2.6. 00:18
Prima Zoom
57 minut
2019
Dokumentární / Historický / Mysteriózní

Směr Chile. Chile vykazuje nejvyšší nárůst pozorování UFO za rok, více než jiný národ na světě. Existuje nějaké spojení s více než 5 000 starobylými geoglyfy, nalezenými v poušti Atacama?

Více informací
S13E06

Stroj nesmrtelnosti

23.9. 08:02, Prima Zoom, 55 minut

Stroj nesmrtelnosti

Stroj nesmrtelnosti. V horách Mohavské pouště se nachází tajemná stavba postavená podle plánů od mimozemského návštěvníka k získání nesmrtelnosti, známá jako Integratron. Říká se, že jde o dílo génia, ale skutečně obsahuje klíč k nesmrtelnosti?

Dostupné za 3 dny
S13E07

Pozemská stanice Egypt

28.9. 02:20, Prima Zoom, 55 minut

Pozemská stanice Egypt

Lidský experiment. Vědci dnes vědí, že po tisíce let žilo vedle homo sapiens sedm druhů podobných člověku. Proč ale přežili pouze lidé? Je možné, že jsme byli výsledkem mimozemských experimentů?

Podobné tituly

Největší záhady historie
Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz
Peklo: Vzestup a pád nacistů
Za hranicí neznáma
Inženýrství starověku

O pořadu

česky česky
2019
Dokumentární / Historický / Mysteriózní

Seriál se dopodrobna věnuje tématům TV filmu ANCIENT ALIENS a zachycuje netradiční názory "archeoastronautů" na dějiny lidstva. Zároveň rozvíjí teorie kontroverzního spisovatele Ericha Von Dänikena, který v dokumentech dostal sám hodně prostoru.(Clar)

Tvůrci

Max Thompson

Hrají

Buzz Aldrin, Bill Clinton, David Childress, Giorgio A. Tsoukalos, Robert Clotworthy, Giorgio A. Tsoukalos, Travis Taylor, Seth Shostak