Vinaři

Vinaři

S02E05 - Strdínský batman

28.11. 23:13
Prima Love
62 minut
2015
Komedie

Strdín se probouzí do nového rána, ale něco zásadního se změnilo. Po obci se začínají objevovat tajemné symboly. Do pátrání po sprejerovi, který zanechává svůj podpis na nejrůznějších místech, se zapojuje proslulý křetický policajt Patrik Tauš. Vzpomínka na jeho policejní minulost v něm probudí doslova nadpřirozené schopnosti.(TV Prima)

Více informací

O pořadu

česky česky
2015
Komedie

Kateřina Hýsková přijíždí z Prahy se svými dvěma dospělými dětmi navštívit rodiče do malebné jihomoravské vesnice Křetice, kde její otec vinař právě .slaví narozeniny. Kateřina je emancipovaná rozvedená manažerka, má poněkud rozjíveného syna Buddyho, který by se nejradši jen poflakoval, a sportovně založenou dceru Petru, která sní o dráze profesionální basketbalistky. Jenže zatím ani jeden z nich netuší, že se vlivem různých okolností jejich pobyt v Křeticích značně protáhne...Vážený křetický občan Bedřich Pavlíček slaví pětašedesáté narozeniny. Jeho narozeniny jsou v Křeticích stejně významnou událostí jako třeba Vánoce – ale oproti Vánocům můžou všichni pít jeho víno zadarmo, takže je to ještě lepší. Jediný, kdo si nepřeje, aby ho Pavlíček hostil, je velkovinař Vlček. Chtěl by se s ním konečně usmířit, a tak mu chce oslavu udělat po svém. Jenže organizaci narozenin drží pevně v rukou Stázi Pavlíčková, takže to nebude mít jednoduché. Popřát Bedřichovi chce i jeho dcera Kateřina, která přijíždí i se svými skoro dospělými dětmi Buddym a Petrou. Těm návštěva „Asie", jak říká Moravě Pražák Buddy, moc nevoní. Ale to je nakonec všechno jedno, protože v hlavní roli se stejně ocitne jedno mrtvé prase...(TV Prima)

Tvůrci

P. Nikolaev

Hrají

J. Vyorálek, Ester Kočičková, Jitka Čvančarová, Ladislava Něrgešová, Marek Taclík, L. Benešová, T. Matonoha, Vojtěch Záveský, Lukáš Langmajer, Pavel Šimčík, Anežka Rusevová, Leoš Noha, Pavel Nečas, Hynek Čermák, Pavel Liška, V. Postránecký, Zuzana Norisová, Jiří Ployhar ml., Petr Vaněk, Eliška Křenková, Vojtěch Machuta, Johana Freywaldová, Lenka Haluzová