Modrý kód

Modrý kód

S02E26 - Návrat

19.9. 07:52
Prima Love
78 minut
2017
Česko Drama / Romantický

Láska může někdy pořádně zkomplikovat život... třeba když se na milence vyleje nádrž s montážní pěnou... nebo když se Rasputin rozhodne riskovat a chce odjet zpátky do Ruska za nemocnou matkou.(TV Prima)

Více informací
S02E25

Úlovek

23.9. 14:22, Prima Star, 73 minut

Úlovek

Případ místního klenotníka, kterého našli rybáři na břehu řeky, a zdálo se, že je už nějakou dobu mrtvý a případ napadeného otce, který bránil svou duševně nemocnou dceru.(TV Prima)

S02E26

Návrat

24.9. 14:26, Prima Star, 71 minut

Návrat

Láska může někdy pořádně zkomplikovat život... třeba když se na milence vyleje nádrž s montážní pěnou... nebo když se Rasputin rozhodne riskovat a chce odjet zpátky do Ruska za nemocnou matkou.(TV Prima)

S02E27

Vše pro lásku

25.9. 14:27, Prima Star, 80 minut

Vše pro lásku

Autonehoda V.I.P. – populární zpěvačky, pubertální nešťastná láska, 4 promile v krvi malého kluka i otec nakažený tuberkulózou zaměstnají lékaře urgentu. A Mery má kromě toho plné ruce práce se socializací Davida Hoffbauera.(TV Prima)

S02E28

Nejsem ta pravá vrba

26.9. 14:27, Prima Star, 80 minut

Nejsem ta pravá vrba

David Hoffbauer má lukrativní nabídku - obnovit svůj výzkum… Primář Bojan dostává od starostky ultimátum… Žák přišel o svého syna a doktorka Zoja Višněvská zmizí z Rubavy a Rasputin po ní marně pátrá. I přes tato osobní dramata, musí lékaři urgentu zachraňovat lidské životy.(TV Prima)

S02E29

Princezna na hrášku

27.9. 14:29, Prima Star, 79 minut

Princezna na hrášku

Na módní přehlídce zkolabuje modelka, po příčině kolapsu pátrají doktoři z urgentu v nemocnici Rubava a to co objeví, vyrazí všem dech. Saša se zase nemůže vzpamatovat z toho, že ji dal primář Bojan výpověď.(TV Prima)

S02E30

Lepší než fénix

23.9. 07:24, Prima Love, 69 minut

Lepší než fénix

Tři mladí urbexeři fotí v opuštěné fabrice, tento jejich koníček přidělá práci lékařům na rubavském urgentu. Vali musí zkousnout, že si zase nenašla toho pravého.(TV Prima)

S02E31

Kolotoč

24.9. 07:36, Prima Love, 79 minut

Kolotoč

Na urgentu vládne absolutní chaos, protože je plný lidí od kolotočů. Zranil se totiž jeden ze světských – Imre Banga, spadnul do motoru jedné z atrakcí a utrpěl polytrauma a všichni jeho zranění emotivně prožívají.(TV Prima)

S02E32

Přepadení

25.9. 07:45, Prima Love, 79 minut

Přepadení

Drama se odehrává na poště v Rubavě, kterou přepadli dva ozbrojení mladíci a těžce zranili několik lidí. Drží rukojmí, mezi kterými je i těhotná doktorka Krutinová a doktor Maty Bojan.(TV Prima)

S02E33

Dárek

26.9. 07:46, Prima Love, 78 minut

Dárek

Dva mladí artisté utrpěli vážná zranění při pádu z velké výšky. Čekalo je skvělé angažmá ve Francii, místo toho teď bojují o život, ale i o důvěru svých nejbližších.(TV Prima)

S02E34

Všechno jde, když se chce

27.9. 07:46, Prima Love, 79 minut

Všechno jde, když se chce

Ne vždy se shodují představy rodičů s potřebami jejich dospělých potomků, někdy to může mít fatální následky. Stejně jako Davidovo tajemství, o kterém Mery neví.(TV Prima)

Podobné tituly

Step Up Revolution
Synové hor

O pořadu

česky česky
2017
Česko Drama / Romantický

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o výbuchu v dole. Traumaplán musí být zastaven, v důsledku výbuchu se totiž zřítil obytný dům plný lidí. Mezi záchranáři se v troskách domu se objeví doktor David Hofbauer a vytáhne z trosek umírajícího muže. David Hofbauer nastupuje na urgent Nemocnice Rubava a rovnou si veze pacienta, kterému musí zachránit život i nohu. Oddělení, které bylo připraveno na cvičení, musí obstát při skutečné hromadné nehodě. Někomu život zachrání, ale musí se připravit i na smrt těch nejbližší.(TV Prima)

Tvůrci

Vojtěch Moravec

Hrají

Berenika Kohoutová, Filip Cíl, Kateřina Brožová, Ivo Novák, Jiří Štěpnička, Sabina Laurinová, Jindřich Nováček, Marika Procházková, Marek Němec, Kateřina Holánová, Lenka Zahradnická, Jakub Štěpán, David Gránský, Sandra Nováková, Petr Konáš, Eva Josefíková, Lucie Kožinová, Roman Zach, Bára Fišerová, Pavla Bečková, Kristýna Frejová, Petra Hanžlíková - Tišnovská, Marek Sýkora, Vojtěch Vovesný, Zbyšek Horák, Jan Šrámek, Radek Jiříček, Barbora Vacková