Slunečná

Slunečná

S02E14 - Jehla v kupce sena

18.3. 08:18
Prima Love
75 minutes
2020
Czech Republic Comedy / Family / Romantic

Týna jde hlídat seník, a málem uhoří. Janek ji zachrání, ale jejich vztah je stále pouze obchodní. Sylva se dozví, že Zdeněk splatil dluh Vackových, a vrací se. Vydírá Štěpána a ten nakonec musí říct, že s ní bude dál žít. A Honzák začal hledat Košuta. (TV Prima)

More information

Episodes

Season 2
S02E63

Táta na plný úvazek

31.5. 14:27, Prima Star, 87 minutes

Táta na plný úvazek

John požádá Janka, aby se vrátil do Solange. Chce se starat o Haničku. Lukáš zjistí, že je Jakub nemocný. Tom si při cvičení poškodí nohu, ale díky tomu se mu vrací do ní cit. Roman rozjíždí válku proti místním.(TV Prima)

S02E64

Nové nápady

1.6. 14:29, Prima Star, 87 minutes

Nové nápady

Sylva a Vilda si uvědomují, že je to k sobě táhne. Vildův vztah s Karolínou nechce rozbít, takže Vildu odmítne. Týna přemluví Jakuba, aby sepsal seznam věcí, které by ještě chtěl zažít. Roman chce zdražit užitkovou vodu, ale Franta zasáhne a Romanovi se to nepodaří.(TV Prima)

S02E65

Nenechat se dojmout

2.6. 14:25, Prima Star, 93 minutes

Nenechat se dojmout

Týna prozradí, že jí Jakub zachránil život. John se vrací zpět do Solange. Profesor se ožení s Rózou. A vesničani dají Romanovi jasně najevo, že oni se proti Lídě nepostaví. (TV Prima)

S02E66

Episode 66

3.6. 14:31, Prima Star, 85 minutes

Episode 66

Epizoda: Konec pohádky Sylva a Vilda jsou si čím dál bližší. Janek se snaží získat od Romana louku, ale nedaří se mu to. Julie musí jet točit k moři, a nikdo nechce jet s ní. Nakonec prosí Lídu, aby se postarala o Vašíka. Konvičková se pohádá se Zdeňkem

S02E67

Tajemství

4.6. 14:30, Prima Star, 86 minutes

Tajemství

Roman se tajně ožení s Klárou. Erika je těhotná s Tomem, ale bojí se mu to říct. Konvičková a Zdeněk se usmíří, protože Konvičkové dojde, že nebýt Zdeňka, tak by přišla o zakázku a spoustu peněz. Lukáš chodí s Fatimou. (TV Prima)

S02E68

Princ z Arábie

5.6. 14:29, Prima Star, 86 minutes

Princ z Arábie

Týna prošvihne křtiny Haničky, protože hledá zaběhnuté krávy. Tom konečně našel práci, která ho bude nejen živit, ale i bavit. Roman bude muset kvůli chybě ve smlouvě zaplatit za vrakoviště dvanáct milionů. A Lukáš se dá dohromady s Fatimou. (TV Prima)

S02E69

Proč je Hana sama

1.6. 07:13, Prima Love, 100 minutes

Proč je Hana sama

Linhart zjistí, že Hana má dceru. Hana ji roky hledala, ale nenašla ji, prosí Johna, aby se neangažoval. Lída propadla zcela hlídání Vašíka, nechce ho vrátit Julii. Zasáhne Franta a Julie si s Lídou všechno vyříká. Lukáš odjíždí s Fatimou pryč. (TV Prima)

S02E70

Profesor, peníze a lži

2.6. 07:13, Prima Love, 98 minutes

Profesor, peníze a lži

Karolína a Vilda přemýšlí, že se rozejdou, ale nakonec zjistí, že mají společné představy o životě, a zůstanou spolu. Róza musí chránit profesora, aby nerozpůjčoval všechny svoje peníze. Roman zase škodí. Tom se dozví, že je Erika těhotná. (TV Prima)

S02E71

Lekce romantiky

3.6. 08:07, Prima Love, 85 minutes

Lekce romantiky

John přivezl Haninu dceru Annu. Hana zjistí, že dcera přijela jen proto, že jí John řekl, že je Hana smrtelně nemocná. Hana je zklamaná. Roman potřebuje peníze. Janek mu navrhne, že od něho koupí louky. Roman souhlasí. (TV Prima)

S02E72

Staronový starosta

4.6. 08:10, Prima Love, 84 minutes

Staronový starosta

Janek s Týnou místo společného večera řeší Predragovo depo. Valentýna musí přijet, aby Janičce promluvila do duše. Franta se ujímá zase starostování. (TV Prima)

Similar shows

Early Bird
Heartland
Doktor z hor: Nové příběhy

About show

Czech Czech
2020
Czech Republic Comedy / Family / Romantic

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj rodinného dědictví. Navíc, louky okolo statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu a to je další důvod navíc, statek prodat. Zatímco hodná Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy. Do toho všeho se na scéně objeví mladý investor Janek, kterému jde na prvním místě jen o peníze, ale statek mu změní život. Nejdřív kvůli sázce o Týnu si vymění roli se svým řidičem Vildou a hraje si na chuďase, kterým se ale brzy kvůli zradě, svého bratrance a společníka ve firmě Romana, stane. Janek se tak dostane do situace, kdy musí začít od nuly a podaří se mu přesvědčit Týnu, že ve dvou se to lépe táhne. S Týnou tak bojují o statek nejen kvůli sobě a odkazu otce, ale také kvůli jeho obyvatelům a zaměstnancům. Martin Popelka totiž statek poskytoval jako útočiště a zázemí pro ztroskotance a tím jim dal novou životní šanci. U starostů se odhaluje velké rodinné tajemství a Lídiny velké plány narušuje rozchod syna Štěpána s Týnou a přistěhování nesnesitelného tchána. Statek stojí ve vesnici Slunečná a název vesnice vyplývá z toho, že nad oblastí dochází k meteorologické anomálii, kdy statisticky méně prší a více svítí slunce. Na pastvinách, které většinu roku prohřívá slunce, rostou keře, květiny a bylinky, které spásají kozy a krávy a ty pak dojí mléko s jedinečnou chutí. Na statku se vyrábí sýry, které mají delikátní chuť, a proto jsou oblíbené i za hranicí kraje. Do toho na statku stojí studna se „zázračnou“ vodou. Pomocí vody hospodyně Alžběta pomáhá ženám otěhotnět. Všichni v okolí si myslí, že to jsou jen Alžbětiny čáry, vše se změní v okamžiku, kdy se udělají rozbory. Ukáže se, že voda má opravdu složení, které může léčit poruchy plodnosti a je jasné, že se objeví chytráci, kteří by vodu chtěli zpeněžit. Do malého penzionu, který je součástí statku jezdí různí hosté. Rodiny, milenci, záletníci, teambuldingové party. Všechny tyto příběhy seriál Slunečná sleduje.(TV Prima)

Creators

Libor Kodad

Cast

Martin Sitta, Jan Antonín Duchoslav, Roman Tomeš, Dana Batulková, Eva Holubová, Lucie Polišenská, Maroš Kramár, Pavla Tomicová, Lukáš Langmajer, Ota Jirák, Leoš Noha, Eva Decastelo, David Prachař, Jan Šťastný, Tereza Brodská, Zdeněk Žák, Filip Tomsa, Jana Stryková, Eva Josefíková, Milan Slepička, Barbora Jánová, Regina Řandová, Jan Plouhar, Alexander Borodin, Eva Salvatore Burešová, Radim Novák, Marek Lambora, Eduard Endt, Kateřina Klausová, Patrik Vojtíšek, Adéla Dobešová, Markéta Chládková, Zuzana Decastelo, Matyáš Sekanina, Matěj Pešek, Claudie Zounarová, Michael Decastelo, Norbert Lichý, Martina Preissová, Lucie Benešová, Václav Knop, Ondřej Pavelka, Iva Hüttnerová