Slunečná

Slunečná

S01E11 - Čarodějka psů

25.1. 07:30
Prima Love
95 minutes
2020
Czech Republic Comedy / Family / Romantic

Se Zdeňkem dorazí do domu Vacků samé katastrofy: nejdřív prozradí rodinný recept na marmeládu, se kterou Lída roky vyhrávala soutěž. Na usmířenou udělá večeři a servíruje Frantova králíka, který byl pokrývací králík celé vesnice. A nakonec rozbije Lídě sbírku porcelánu. Roman si myslí, že chce Janek postavit na slunečních stráních u statku fotovoltaickou elektrárnu a začne jednat. A Janek se pomalu sbližuje s Týnou.(TV Prima)

More information

Episodes

S01E11

Čarodějka psů

30.1. 14:50, Prima Star, 75 minutes

Čarodějka psů

Se Zdeňkem dorazí do domu Vacků samé katastrofy: nejdřív prozradí rodinný recept na marmeládu, se kterou Lída roky vyhrávala soutěž. Na usmířenou udělá večeři a servíruje Frantova králíka, který byl pokrývací králík celé vesnice. A nakonec rozbije Lídě sbírku porcelánu. Roman si myslí, že chce Janek postavit na slunečních stráních u statku fotovoltaickou elektrárnu a začne jednat. A Janek se pomalu sbližuje s Týnou.(TV Prima)

S01E12

Ženské zbraně

31.1. 14:45, Prima Star, 80 minutes

Ženské zbraně

Janek se od Romana dozvídá o nápadu na fotovoltaickou elektrárnu. Zaujme ho to, ale když dá Týna jasně najevo, že statek neprodá, tak od nápadu ustoupí. Jenže Roman už dal věci do pohybu, takže o elektrárně ví celá vesnice. Týna vyžene Janka s Vildou ze statku. Profesor začne kvůli smrti své manželky zase pít. Ale Roza podrží, takže nemusí statek opustit. Samozřejmě pod podmínkou, že bude abstinovat. A Lída zjistí, že Zdeněk přepsal vilu na nějakou akciovku.(TV Prima)

S01E13

Lásky

1.2. 14:57, Prima Star, 77 minutes

Lásky

Janek nechce o kúpe statku Slunečná nič počuť. Týna nemá peniaze na vyplatenie Sylvy, a tak sa rozhodne požiadať Lidu. Tá súhlasí, ale chce, aby svadba sa konala skôr. S tým zase musí súhlasiť Týna. Janek dá Denise prsteň, aby sa s ňou uzmieril. Po smrti manželky začal profesor znova piť, aj keď sľúbil, že bude abstinovať. Kvôli pitiu musí odísť zo statku, lenže Roza ho privedie späť.(TV JOJ)

S01E14

Zrození nepřítele

2.2. 14:58, Prima Star, 76 minutes

Zrození nepřítele

Epizoda: Zrození nepřítele Roman řekne Sylvě, aby začala záškodničit. Řekne Sylvě, aby rozbila vztah mezi Štěpánem a Týnou. Sylva ho opije a svede a nahraje jejich sex. Nahrávku pak dá Lídě. Chce, aby odstoupila od úmyslu vyplatit ji ze statku. Lída použije ale nahrávku proti Sylvě, když řekne, že ji ukáže Linhartovi. A Janek se dozví, že svatba bude dřív. Zdeněk si všimne, že Konvičková má zdravotní potíže, a donutí ji jít k lékaři. Ukáže se, že má diabetes

S01E15

Rytíři hranatého stolu

31.1. 07:30, Prima Love, 90 minutes

Rytíři hranatého stolu

Sylva se bojí, že by přišla o Viléma, tak předstírá těhotenství. Vilém je rád, ale Janek ho znovu upozorňuje, že je to celé past. Sylva chce jeho kreditku. Hana se vydá za Sylvou s těhotenským testem a ukáže se, že Sylva těhotná není. Zdeněk je členem rytířského řádu, který věnuje peníze opuštěným dětem. Zdeněk tentokrát nemůže přispět tolik, co ostatní. Ale Týna ho zachrání. A Štěpán přemluví starostu Hrabala, aby přispíval na polední autobus.(TV Prima)

S01E16

Místní hrdina

1.2. 07:20, Prima Love, 97 minutes

Místní hrdina

Janek a Týna se čím dál víc sbližují. Štěpán zjistí, že Janek ho vytáhnul z havarovaného auta a rázem ho považuje za svého přítele. Roman chystá společně s Petrem na Janka past, ale v poslední chvíli jim jejich úmysl zmaří Hana. Julie je těhotná. Tahle zpráva způsobí v rodině poprask. Vypadá to, že ji vyhodí z domu, ale nakonec se usmíří. A začnou respektovat, že chce dítě vychovávat bez otce. Kratinová přijde na to, že v mládí Kratina chodil s Lídou. Podezírá Kratinu, že k Lídě něco cítí. Kratina i Lída jí vysvětlí, že tohle bylo skutečně kdysi a nemá smysl se tím zabývat.(TV Prima)

S01E17

Strážným andělem proti své vůli

2.2. 07:19, Prima Love, 100 minutes

Strážným andělem proti své vůli

Týna se s Jankem políbí. Janek si slibuje víc, ale Týna mu dá najevo, že on patří do Prahy a ona se Štěpánem do Slunečné. Roman pokračuje v nekalých praktikách ve firmě. Za Jankovými zády rozjede obchod s Johnem a Holubem. Sbírá tím u Johna cenné body. Zdeněk se dozvídá, že nemá šanci získat vilu zpět. Ale Lída přivede právníka Svátka, který na jednu fintu přijde. Pokud se nechá Zdeněk uznat za nesvéprávného, tak má šanci. Zdeněk je sice proti, ale Konvičková ho přemluví. A vesnice žije návštěvou Pohlreicha.(TV Prima)

S01E18

Potíže s mladou i se starou

3.2. 07:17, Prima Love, 97 minutes

Potíže s mladou i se starou

Týna odmieta chodiť s Janekom aj napriek jeho opakovanému naliehaniu. Janek je podľa nej mestský človek, zatiaľ čo ona je dievča z dediny. Denisa chce, aby sa Janek konečne zoznámil s jej matkou. Janekovi sa z toho podarí vyvliecť až s pomocou Hany. Zdeněk sa snaží správať sa ako nesvojprávny. Ide mu to skvele, ale keď Lída Kratinová pošle za ním svojho známeho, ktorý má preveriť, či by Zdeněk pred súdom uspel, tak Zdeněk pohorí. Musí uznať, že Lída je lepšia podvodníčka než on. Tom má problém s Plesníkovou, ktorá chce chlapca na víkend. Tom je proti, ale Plesníková si ho aj tak odvezie. Keď Tom žiada dieťa späť, žena pošle na neho políciu. Takže problémy má nakoniec Tom...(TV JOJ)

S01E19

Hrdina a superhrdina

4.2. 07:40, Prima Love, 77 minutes

Hrdina a superhrdina

Janek se vrací na statek, pomáhá Týně. Díky pokaženému zámku spolu zůstanou přes noc ve chlívku. Týna se k němu přivine, ale Janek jí řekne, že mu nejde o sex. Chce vztah. Štěpán nabídne Jankovi, aby byl jeho společník. To je další důvod pro Týnu, aby Janek odjel. Mezi Zdeňkem a Lídou začne válka. Lída pošle Zdeňka v pyžamu na ulici, protože potřebuje, aby co nejvíc lidí vidělo, že se chová jako nesvéprávný. Ale nechá ho tam dlouho. Zdeněk vyleze na strom, takže musí pro Lídu doběhnou Dolejšová. Podaří se jim Zdeňka dostat ze stromu, ale Lída dostane pěknou rýmu. A jeden z manažerů, kteří mají na statku školení si vzpomene, že kdysi s Rozou něco měl. Chce ji znovu a skoro se mu podaří ji znásilnit. Zasáhne profesor a Rozu zachrání.(TV Prima)

Available in 12 hours
S01E20

Prsten pro princeznu

6.2. 21:58, Prima Love, 77 minutes

Prsten pro princeznu

Štěpán přijde za Jankem do firmy. Chce, aby mu šel za svědka a provedl ho po hospodách, kam chodí Linhart. Roman za zády Janka zorganizuje u Janka mejdan. Štěpán se tam spustí s Pavlínou. Janek je naštvaný, ale hlavně je mu líto Týny. Julie zjistí, že jí na vrata píše hanlivé nápisy jejich sbormistrová. Ale když se ukáže, že je to z neštěstí, protože musela v dívčím věku na potrat, tak jí odpustí. A Vilda se nechá ukecat od Sylvy, aby jí koupil zásnubní prsten.(TV Prima)

Similar shows

Le gardien du Zoo
Quatre Nuits D'Un Reveur
Little Joe

About show

Czech Czech
2020
Czech Republic Comedy / Family / Romantic

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj rodinného dědictví. Navíc, louky okolo statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu a to je další důvod navíc, statek prodat. Zatímco hodná Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy. Do toho všeho se na scéně objeví mladý investor Janek, kterému jde na prvním místě jen o peníze, ale statek mu změní život. Nejdřív kvůli sázce o Týnu si vymění roli se svým řidičem Vildou a hraje si na chuďase, kterým se ale brzy kvůli zradě, svého bratrance a společníka ve firmě Romana, stane. Janek se tak dostane do situace, kdy musí začít od nuly a podaří se mu přesvědčit Týnu, že ve dvou se to lépe táhne. S Týnou tak bojují o statek nejen kvůli sobě a odkazu otce, ale také kvůli jeho obyvatelům a zaměstnancům. Martin Popelka totiž statek poskytoval jako útočiště a zázemí pro ztroskotance a tím jim dal novou životní šanci. U starostů se odhaluje velké rodinné tajemství a Lídiny velké plány narušuje rozchod syna Štěpána s Týnou a přistěhování nesnesitelného tchána. Statek stojí ve vesnici Slunečná a název vesnice vyplývá z toho, že nad oblastí dochází k meteorologické anomálii, kdy statisticky méně prší a více svítí slunce. Na pastvinách, které většinu roku prohřívá slunce, rostou keře, květiny a bylinky, které spásají kozy a krávy a ty pak dojí mléko s jedinečnou chutí. Na statku se vyrábí sýry, které mají delikátní chuť, a proto jsou oblíbené i za hranicí kraje. Do toho na statku stojí studna se „zázračnou“ vodou. Pomocí vody hospodyně Alžběta pomáhá ženám otěhotnět. Všichni v okolí si myslí, že to jsou jen Alžbětiny čáry, vše se změní v okamžiku, kdy se udělají rozbory. Ukáže se, že voda má opravdu složení, které může léčit poruchy plodnosti a je jasné, že se objeví chytráci, kteří by vodu chtěli zpeněžit. Do malého penzionu, který je součástí statku jezdí různí hosté. Rodiny, milenci, záletníci, teambuldingové party. Všechny tyto příběhy seriál Slunečná sleduje.(TV Prima)

Creators

Jaromír Polišenský

Cast

Martin Sitta, Roman Tomeš, Dana Batulková, Eva Holubová, Maroš Kramár, Pavla Tomicová, Lukáš Langmajer, Karel Zima, Ota Jirák, Leoš Noha, Eva Decastelo, David Prachař, Jan Šťastný, Tereza Brodská, Ondřej Mataj, Filip Tomsa, Jana Stryková, Josef Polášek, Tereza Vodochodská, Barbora Jánová, Regina Řandová, Jan Plouhar, Eva Salvatore Burešová, Petr Kučera, Marek Lambora, Michael Vykus, Kateřina Klausová, Norbert Lichý, Martina Preissová, Lucie Benešová, Václav Knop, Ondřej Pavelka, Jaromír Polišenský, Iva Hüttnerová