Komisař Rex

Komisař Rex

S10E03 - Bestie je konečně mrtvá

23.2. 13:30
Prima
60 minut
2004
Akční / Krimi / Mysteriózní

Majiteľ siete populárnych cukrární Zartmann je zastrelený v parku v čase stretnutia s neznámym mužom, páchateľ mu však nevzal 10 000 eur. Viedenskí kriminalisti Hoffmann a Kunz zistia, že účastníkom stretnutia bol Anton Goiser, dedič kedysi slávnej cukrárne, v ktorej sa Zartmann vyučil a kde odcudzil recept na cukrársku špecialitu, ktorá založila jeho prosperitu, keď sa osamostatnil. Podozrenie, že Zartmanna zastrelil Goiser, sa ale ukazuje ako nesprávne. Podozrivým sa stáva Zartmannov menšinový spoločník vo firme Karl Dvorak, ktorý má podnikateľské spory so šéfom a je milencom Zartmannovej manželky Christine. Tá sa chcela dať rozviesť, ale podľa predmanželskej zmluvy by tým stratila prístup k manželovmu majetku...(TV Markíza)

Více informací
S01E12

Přines mi hlavu Beethovena

16.4. 02:58, Prima Krimi, 60 minut

Přines mi hlavu Beethovena

Dvojice zlodějů ukradne z hrobu na vídeňském hřbitově vzácnou relikvii velké kulturní a historické ceny – lebku německého skladatele Ludwiga van Beethovena. Krátce předtím, než se na krádež přijde, je na hřbitově nalezeno tělo zabitého muže. V jeho bytě najde Rex skrýš s cennostmi z vykradených hrobů, ale vzácná lebka v ní není, neboť už ji její původní držitel, starožitník Kronhauser, stačil prodat překupníkovi. Vystopuje Rex géniovu lebku i vraha?(TV Prima)

S01E13

Pod ulicemi Vídně

17.4. 02:55, Prima Krimi, 64 minut

Pod ulicemi Vídně

Ve vídeňských kanálech objeví pracovníci údržby hrůzný nález – tašku s částmi lidského těla. Policii se podaří oběť identifikovat podle tetování. Zavražděný, jistý pan Hartmann, byl nedávno propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za bankovní loupež. Shodou okolností ve Vídni nedávno došlo k dosud neobjasněné krádeži pěti milionů šilinků. Pachatel pravděpodobně zmizel šachtovým sloupem do podzemní sítě kanálů. Je zřejmé, že loupež má s vraždou spojitost. Komisař Moser se na základě výslechu pokladní z banky paní Reichelové dostává konečně na konkrétní stopu. V labyrintu chodeb pod Vídní samozřejmě pomůže s orientací dokonalý Rexův čich…(TV Prima)

S01E14

Střelba na Rexe

18.4. 02:57, Prima Krimi, 61 minut

Střelba na Rexe

Komisár Moser je korunným svedkom pri pojednávaní s vrahom ruskej národnosti Kareninom. Pred súdom však prekvapivo stiahne svoju výpoveď, a zločinec je kvôli tomu vyhlásený za nevinného. Dôvodom zvláštneho komisárovho správanie je strach o verného štvornohého priateľa Rexa. Organizátori nájomných vrážd totiž psa ukradli a sú ochotní ho vydať iba výmenou za Kareninovu slobodu. Moserovi kolegovia naplno rozbehnú pátraciu akciu a čoskoro Rexa objavia na malom statku za Viedňou. Podarí sa im aj zadržať zločinca, ktorý sa chystá odletieť do Petrohradu?(TV Markíza)

Podobné tituly

Kobra 11
Případ pro dva
Vraždy v Kitzbühelu
Policie Hamburk

O pořadu

česky česky
2004
Akční / Krimi / Mysteriózní

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní.(ČSFD.cz)

Tvůrci

Christian Görlitz

Hrají

Martin Weinek, Alexander Pschill, pes Rhett Butler, Gerhard Zemann, Brigitte Karner, Nora Heschl, Georg Veitl, Jan-Gregor Kremp, Jan Polak, David Heissig, Peter Scholz, Calvin Klaus, Jonathan Ramirez de Jong