Einstein

Einstein

S02E04 - Amnézie

15.11. 20:15
Prima
90 minut
Komedie / Krimi

V automyčce je nalezena mrtvola jejího majitele. Ještě větší záhadou se případ stane v okamžiku, kdy policie zjistí, že majitel ve skutečnosti zemřel na uštknutí exotickým hadem, a do myčky jej někdo přemístil až po jeho smrti. Pro geniálního Filipa by určitě bylo hračkou vyřešit i tento případ, to by však nesměl kvůli Lence spadnout ze schodů, po nárazu do hlavy se vrátit na mentální úroveň malého dítěte a naopak kolegům průběh vyšetřování ještě více komplikovat. (prima+)

Více informací

Podobné tituly

Temný Kraj
Veterinář z Yorkshiru
Námořní vyšetřovací služba

O pořadu

česky česky
Komedie / Krimi

Profesor Filip (Vojtěch Kotek), který je údajně praprapravnukem Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzitě a pracuje na tom, aby navždy vyřešil energetické problémy lidstva. Je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky, a může se pyšnit IQ 210. Jednoho dne ale skončí na policii a hrozí mu vězení. Na poslední chvíli tak dostane návrh. Místo toho, aby seděl za mřížemi, se musí stát poradcem při vyšetřování vražd.(TV Prima)

Tvůrci

Vojtěch Moravec

Hrají

Veronika Freimanová, Vojtěch Kotek, Anna Polívková, Martin Sobotka, Eva Podzimková, Martina Hekerová, Viktor Braunreiter, Jan Lachnit, Pavel Zedníček, Šárka Krausová, Lukáš Duy Anh Tran