M*A*S*H

M*A*S*H

S04E08 - Drahá Mildred

14.11. 06:20
Prima
39 minut
1975
USA Komedie / Drama / Válečný

Plukovník Potter píše dopis své manželce k výročí sňatku. Frank a Šťabajzna se rozhodnou věnovat mu při té příležitosti dřevěnou bustu, ale největší radost mu udělá Radar, který zachrání koně a daruje mu ho.(TV Nova)

Více informací
Není k dispozici
S04E04

Stalo se jedné noci

4.12. 03:57, Desire TV, 23 minut

Stalo se jedné noci

Během mrazivé noci se dostane dělostřelecká palba velmi blízko k táboru, což způsobí zhoršení zdravotního stavu několika pacientů. Frank se dozví, že Margaret si schovává všechny jeho dopisy a rozhodne se, je zničit, přičemž obrátí Šťabajznin stan naruby.(TV Nova)

O pořadu

česky česky
1975
USA Komedie / Drama / Válečný

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Tvůrci

Alan Alda

Hrají

Harry Morgan, Gary Burghoff, Jamie Farr, Loretta Swit, Alan Alda, Mike Farrell, William Christopher, Todd Susman, Buck Young, Larry Linville, Bonnie Jones