M*A*S*H

M*A*S*H

S01E14 - Love Story

27.9. 08:25
Prima
32 minut
1973
USA Komedie / Drama / Válečný

Radar dostane svatební oznámení od své bývalé snoubenky. Hawkeye a Trapper se ho snaží rozveselit a seznámí ho s novou sestrou, která miluje literaturu klasickou a hudbu. Margaret se snaží vznikajícímu vztahu zabránit. Radarovo "Ahhhh, Bach!" a "To je opravdu zajímavé" nakonec slaví úspěch.(TV Nova)

Více informací
Není k dispozici
S04E04

Stalo se jedné noci

4.12. 03:57, Desire TV, 23 minut

Stalo se jedné noci

Během mrazivé noci se dostane dělostřelecká palba velmi blízko k táboru, což způsobí zhoršení zdravotního stavu několika pacientů. Frank se dozví, že Margaret si schovává všechny jeho dopisy a rozhodne se, je zničit, přičemž obrátí Šťabajznin stan naruby.(TV Nova)

O pořadu

česky česky
1973
USA Komedie / Drama / Válečný

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Tvůrci

Earl Bellamy

Hrají

Gary Burghoff, Loretta Swit, Alan Alda, Kelly Jean Peters, Wayne Rogers, Marcia Strassman, McLean Stevenson, Larry Linville