M*A*S*H

M*A*S*H

S01E04 - Šéfchirurg kdo?

20.9. 08:27
Prima
31 minut
1972
USA Komedie / Drama / Válečný

Frank a Štabajzna jsou pobouřeni, když jmenuje Henry Hawkeye šéfchirurgem místo Franka. Zavolají generála Barkera, který přijede do tábora na inspekci. Potkává tu Klingera (jeho první účinkování v seriálu), prohlásí ho za blázna a přesvědčí se, že Hawkeye je geniální chirurg.(TV Nova)

Více informací
Není k dispozici
S04E04

Stalo se jedné noci

4.12. 03:57, Desire TV, 23 minut

Stalo se jedné noci

Během mrazivé noci se dostane dělostřelecká palba velmi blízko k táboru, což způsobí zhoršení zdravotního stavu několika pacientů. Frank se dozví, že Margaret si schovává všechny jeho dopisy a rozhodne se, je zničit, přičemž obrátí Šťabajznin stan naruby.(TV Nova)

O pořadu

česky česky
1972
USA Komedie / Drama / Válečný

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Hrají

Jack Riley, Gary Burghoff, Jamie Farr, Loretta Swit, Alan Alda, Sorrell Booke, Wayne Rogers, Odessa Cleveland, Timothy Brown, John Orchard, McLean Stevenson, Larry Linville, Linda Meiklejohn, Robert Gooden