M*A*S*H

M*A*S*H

S11E10 - OSN, noc a hudba

13.9. 08:22
Prima
32 minut
1983
USA Komedie / Drama / Válečný

Do MASHe stále přijíždějí návštěvy ze spojeneckých armád. Během jedné takové návštěvy se Charles seznámí s Angličanem Randolphem. Charles je prostě okouzlen - Randolph má skvělé vychování, rozumí vážné hudbě a téměř ve všem jej předčí. Jeho okouzlení však pomine, když se ukáže, že Angličan je jen syn komorníka.(TV Nova)

Více informací
S11E12

Neříkej už ne

17.9. 06:31, Prima, 32 minut

Neříkej už ne

Mladý důstojník Collins se dostane se zraněním do tábora. Nejde však o nějakou závažnou záležitost, bohužel nastanou komplikace. Collins zemře a jeho otec, generál, se těžko smiřuje se synovou smrtí - obviňuje lékaře.(TV Nova)

S11E13

Přátelé a nepřátelé

17.9. 07:03, Prima, 31 minut

Přátelé a nepřátelé

Vinou vojáka z povolání padlo mnoho jeho podřízených. Jde navíc o nejlepšího přítele plukovníka Pottera. Ten hodlá zasáhnout, i kdyby jej to mělo stát dlouholeté přátelství.(TV Nova)

S11E14

Dávej a ber

18.9. 06:19, Prima, 40 minut

Dávej a ber

Nevděčný úkol, vybírat dobrovolné příspěvky na různé charitativní účely, má na starosti každý měsíc jiný důstojník. Protože většina nemá, co by dala, dostává se výběrčímu většinou jen slibů - posledním v řadě je Charles Winchester, který nakonec pořádně sáhne do peněženky.(TV Nova)

S11E15

Jak jde čas

18.9. 08:02, Prima, 32 minut

Jak jde čas

Na základě článku v novinách napadne Margaretu vytvořit takzvané časové pouzdro, do nějž by na paměť budoucím generacím dali příslušníci MASHe symboly své práce a svého pobytu v Koreji.(TV Nova)

O pořadu

česky česky
1983
USA Komedie / Drama / Válečný

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Tvůrci

Harry Morgan

Hrají

Harry Morgan, Kavi Raz, David Ogden Stiers, Jamie Farr, Loretta Swit, Alan Alda, Mike Farrell, William Christopher, Kellye Nakahara, Dennis Holahan, George Innes