Zoo

Zoo

S03E05 - Jak získat důvěru?

12.9. 20:15
Prima
90 minut
Drama / Rodinný

Sid je vyděšená z Haďákových nočních můr. Viky se začíná dařit byznys, ale Filip má v práci potíže. O Anežku se po operaci stará Krásný. Charlie má plán, jak zničit Ovčíka. Na Kristýnu někdo donáší. (TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E06

Zklamání i naděje

15.9. 08:56, Prima, 88 minut

Zklamání i naděje

Haďák se Sid jsou spolu v harmonii, až na jeden detail, ze kterého pro mnohé kolegy v zoo vyplyne domněnka, že Haďák a Sid čekají dítě. Sid je ale klidná a celkem jistá, že nic takového se neděje. Haďák je ale nervózní, hlavně kvůli spojitosti s jeho poslední vizí. Navíc z Haďáka nějak mimoděk vypadne, že by případné těhotenství rád „vyřešil“. A to se Sid opravdu dotkne. Haďák ji pak musí nahánět a přesvědčovat, aby s ním vůbec mluvila, a nezbyde mu, než jí osvětlit celou pravdu o jeho „porodní“ vizi. Viky dostane nabídku Štefánkové, aby šila pro ni. Filipovi se to nepozdává a Viky od toho zrazuje. Kromě toho ji osloví také herečka Zlatka Císařová s totožnou nabídkou, Viky si nejdřív myslí, že je to jen nějaká Filipova připravená legrace. Ale když na ni Císařová skutečně počká v baru, tak se domluví. Ani tato spolupráce se Filipovi nezdá. V zoo rozdává Císařová podpisy a úsměvy a o nové kolekci mluví jako o hotové věci. Filip ji konfrontuje, ale ona to obrátí proti němu. Viky se už už dá s Císařovou podnikatelsky dohromady, ale Filip k ní dovede pana Šoltyse, aby se Viky o Císařové a jejích praktikách něco dozvěděla. Kristýna provází skupinu vítězů výtvarné soutěže. Od skupiny se odpojí jedna nenápadná dívka, vleze k oslům a skončí pokousaná. Zachraňuje ji Kolman. O prst dívka nepřijde, ale zůstanou jí jizvy. Kristýna se musí z nepozornosti zodpovídat. Navíc ji chtějí rodiče dívky zažalovat, naštěstí to Markéta zvrátí, ale za cenu poměrně vysokých peněžních trestů pro Kristýnu, což se dá brát i jako Markétina pomsta. Navíc Markéta Albertovi vyhrožuje, že Kristýně vyklopí pravdu o tom, co mezi nimi bylo, a tak to Albert Kristýně řekne raději sám. V harmonii jsou překvapivě i Krásný s Anežkou, a to i v momentě, kdy se vrací z Afriky Eliška. Ta se od ředitelky školy dozví, že kluci duchapřítomně zasáhli u epileptického záchvatu spolužáka, první pomoc se naučili od Krásného. To Elišku ohromí. Idylka trvá do chvíle, než se Anežka Elišce svěří, že jí doma zmizelo osm tisíc. Krásný se k tomu nemá, a tak jsou v podezření Eliščini kluci – do chvíle, než se objeví Krásného věřitel. A to je jeho konec. Břéťovi přišlo jako dobrý nápad, oslovit kvůli právnímu rámci jejich „činnosti“ Danuši, která jim samozřejmě celou skupinu rázně zatrhne. Jenže! Ovčíkův gang má v plánu skoupit i Raulův rybník a pozemky okolo. A samozřejmě si ve svém plánu neberou servítky. To už Danuši nemůže nechat lhostejnou.

S03E07

Liga spravedlivých

20.9. 08:59, Prima, 86 minut

Liga spravedlivých

S03E08

Důvody k oslavě

21.9. 20:15, Prima, 90 minut

Důvody k oslavě

Podobné tituly

ZOO

O pořadu

česky česky
Drama / Rodinný

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.


(TV Prima)

Tvůrci

Libor Kodad

Hrají

Pavla Tomicová, Veronika Freimanová, Lucie Polišenská, Marek Němec, David Gránský, Michal Suchánek, Michaela Pecháčková, Šimon Bilina, Eva Salvatore Burešová, Tomáš Klus