VIP vraždy

VIP vraždy

S02E02 - V moci démonů

29.5. 21:35
Prima
85 minut
2018
Česko Krimi / Drama / Thriller

Záhadná smrt známého herce v pokoji strašidelného hotelu opředeného pověstmi o démonech se na první pohled jeví jako scéna z hororu. Vyšetřování zavede kriminalisty nejen na filmové natáčení a k podezřelé milence zavražděného, ale také do ordinace psychoterapeuta, kam dochází i jejich známá, spisovatelka Klaudie Wolfová, která se marně snaží zbavit svých vlastních démonů v podobě kouření. Ani tentokrát nejsou na škodu její znalosti z oboru psychologie, drby z VIP prostředí, bujná fantazie a hlavně nadšení pro nový případ. Lidská bezohlednost rozdmýchává posedlost pomstou a ukradený deník zavražděného ukrývá nejen děsivá tajemství z minulosti, ale i stopu k pachateli. Jsou za tajemným zločinem drogy, alkohol a nebo snad nadpřirozené síly? Kdo bude mít pro strach uděláno? Dokáže se Klaudie zbavit závislosti na kouření pomocí smíchu veverky?  A co před svými kolegy tají šéf kriminálky Sochor?(TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Hříšnice
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas

O pořadu

česky česky
2018
Česko Krimi / Drama / Thriller

Postava Soni Norisové je spisovatelka prahnoucí po dobrodružství, nejen skrze svou fantazii. A tak inspiraci pro své romány čerpá z reálného světa vyšetřování případů těžkých zločinů, výhradně z prostředí takzvaných V.I.P.(geklon)

Tvůrci

Jitka Bártů

Hrají

Jan Novotný, Dana Morávková, Jan Révai, Tomáš Měcháček, Jakub Uličník, Jitka Sedláčková, Jitka Asterová, Martin Myšička, Martin Havelka, Jarmil Škvrna, Zdeněk Žák, Soňa Norisová, Roman Pomajbo, Jiří Dvořák, Jana Stryková, Josef Kubáník, Iva Kubelková, Roman Zach, Patrik Děrgel, Petr Buchta, Viktorie Čermáková, Michal Balcar, Veronika Čermák Macková, Miroslav Vladyka, Jiří Hána