ZOO

ZOO

S02E73 - Společné bydlení

25.5. 20:15
Prima
85 minutes
Drama / Family

Sid a Haďák jsou rozhádaní, podezření vůči Judith stále sílí. Kristýna opouští zoo. Albert má nový plán. Polák se starostovi mstí. Izy a Vojta chtějí udělat další krok ve vztahu. Viky a Filip mají něco společného. (TV Prima)

More information

Episodes

Season 2
S02E75

Žárlivé ženy

2.6. 08:51, Prima, 81 minutes

Žárlivé ženy

Sid trvá na svém rozhodnutí. Filip nazpíval duet s Viky. Albert se probouzí z deziluze a zastane se Kristýny. Charlie a jeho parta zachraňuje Rokla. (TV Prima)

S02E76

Krysy šíří smrt

6.6. 20:15, Prima, 85 minutes

Krysy šíří smrt

Haďák a Sid řeší potíže s bydlením. V zoo se objeví nebezpeční hlodavci. Izy se nechá napálit a Charlie jí pomůže. Mezi Viky a Filipem to jiskří. (TV Prima)

Available in 1 day
S02E77

Noční tajemství

8.6. 20:15, Prima, 80 minutes

Noční tajemství

Sid jde na ples s Filipem a Haďák lituje, že dal přednost plazům. Filip chce být s Viky víc než kamarád a Viky si není jistá. Adélka má obavy o vztah s Pekařem. Kristýna hraje s Albertem nečistou hru. (TV Prima)

Similar shows

The Bronx Zoo

About show

Czech Czech
Drama / Family

Epizóda: Vůně hnoje Sid z krádeže papouščích vajec podezřívá Haďáka. Roklová a náměstek Brázda plánují v zoo nové projekty. Navíc se Marie proti Vojtově vůli tajně stýká s vnukem Matějem. Viky řeší problémy s exekucí a také s pokaženou zakázkou na ušití svatebních šatů. Na scénu vstupuje tajemná Lady X

Creators

Libor Kodad

Cast

Veronika Freimanová, Lucie Polišenská, David Gránský, Lucie Černá, Barbora Černá, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Šimon Bilina, Goran Maiello, Eva Salvatore Burešová, Tomáš Klus