VIP vraždy

VIP vraždy

S02E01 - Namířeno na hvězdy

22.5. 21:35
Prima
85 minut
2018
Česko Krimi / Drama / Thriller

Vražda nájemného fotografa na půdě domu s dokonalým výhledem zavede detektivy z oddělení vražd Berana, Jandu a Čapka opět do světa VIP. Pátrání poodhalí nechutné pronásledování slavných osobností senzacechtivými paparazzi a v hledáčku  policie se ocitne nejen šéfredaktorka bulvárních novin, ale také pochybná soukromá detektivní agentura pro záletníky. Do vyšetřování případu se jako svědkyně zapojuje i zvídavá spisovatelka Klaudie Wolfová, která má o slavných lidech přehled. Svými trefnými psychologickými postřehy,  spontánními nápady a bláznivými spekulacemi se neustále plete kriminalistům do práce. Podaří se jí opět zazářit a společně s nimi dopadnout vypočítavého vraha hnaného ambicemi, který se neštítí vůbec ničeho? Kdo je tajemný ozbrojený muž s cigaretou, který Klaudii na každém kroku  sleduje?  Znamená její  spolupráce s policií návrat na oddělení nebo naopak definitivní konec?(TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Hříšnice
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas

O pořadu

česky česky
2018
Česko Krimi / Drama / Thriller

Postava Soni Norisové je spisovatelka prahnoucí po dobrodružství, nejen skrze svou fantazii. A tak inspiraci pro své romány čerpá z reálného světa vyšetřování případů těžkých zločinů, výhradně z prostředí takzvaných V.I.P.(geklon)

Tvůrci

Jitka Bártů

Hrají

Jan Novotný, Jiří Krampol, Dana Morávková, Jan Révai, Tomáš Měcháček, Karel Voříšek, Jan Čenský, Jitka Asterová, Martin Myšička, Jarmil Škvrna, Eva Decastelo, Alice Bendová, Soňa Norisová, Jiří Dvořák, Nikol Kouklová, Jana Stryková, Josef Kubáník, Martin Zbrožek, Iva Kubelková, Roman Zach, Patrik Děrgel, Karel Heřmánek ml., Anna Bazgerová, Miroslav Vladyka, Jiří Hána