Midsomer Murders

Midsomer Murders

S01E03 - Death of a Hollow Man

25.3. 12:50
Prima
141 minutes
1998
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Midsomerští ochotníci chystají nové představení, vztahy v souboru se však stále zhoršují a vše se komplikuje. Když je nalezeno tělo zavražděné ženy, příbuzné jednoho z herců, pozornost komisaře Barnabyho se upře k tomuto člověku. V pozůstalosti oběti objeví policisté i soupis starožitností, ukradených z okolních kostelů. Slovutný detektiv se snaží dopátrat souvislostí. Při premiéře pak dojde k tragédii, neboť kdosi vyměnil neškodnou rekvizitu za nabroušenou břitvu. Sebevražda hlavního hrdiny náhle není jen pouhou divadelní iluzí, teče skutečná krev...(TV Prima)

More information
S04E01

Garden of Death

3.6. 12:58, Prima, 139 minutes

Garden of Death

Paní Inkpenová byla po smrti svého manžela nucena prodat dům s přilehlou zahradou a nový majitel, makléř Gerald Bennett, zahradu zpřístupnil veřejnosti. Po letech se rodina Inkpenových vrací a chce zahradu uzavřít s tím, že na pozemku vybudují čajovnu. Obyvatelé vesnice se komerčnímu využití brání – svolají veřejnou schůzi, na které je přítomen i šéfinspektor Barnaby a seržant Cavin Troy. Ráno po schůzi je v zahradě nalezena mrtvá jedna z vnuček staré paní Inkpenové – Felis. Inspektor Barnaby zahajuje vyšetřování, při kterém vycházejí najevo podivné vztahy v rodině Inkpenových, ale i Bennettových. Další den umírá na otravu i druhá vnučka Elpeth a do třetice je nalezen mrtev i makléř Bennett. Podezřelých je celá řada a Barnaby si musí dát velký pozor, aby se nenechal zlákat falešnými stopami...(TV Prima)

Available in 15 hours
S04E02

Destroying Angel

10.6. 12:50, Prima, 140 minutes

Destroying Angel

V Midsomeru zemřel hoteliér pan Wainwright a zanechal po sobě značný majetek. Na pohřeb se přišli s nebožtíkem rozloučit i dědicové – během smutečního aktu však jeden z nich nevysvětlitelně zmizel. Zanedlouho byla v nedalekém lese nalezena jeho ruka. Není tedy pochyb o tom, že byl tento nešťastník zavražděn. Případu se ujímá vrchní inspektor Barnaby. Jeho první kroky vedou mezi ostatní dědice, neboť i jejich život je zřejmě ohrožen. Stranou nebezpečí však nezůstává ani sám kriminalista – kdosi mu opakovaně posílá výhružné dopisy...(TV Prima)

Similar shows

Grantchester
Clarice
Colombo
Maigret
Miss Fisher's Murder Mysteries
NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation

About show

Czech Czech
1998
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

The peacefulness of the Midsomer community is shattered by violent crimes, suspects are placed under suspicion, and it is up to a veteran DCI and his young sergeant to calmly and diligently eliminate the innocent and ruthlessly pursue the guilty.

Creators

Jeremy Silberston

Cast

Michael Cronin, Nicholas Woodeson, John Nettles, Daniel Casey, Laura Howard, Sonya Walger, Ian Fitzgibbon, Debra Stephenson, Angela Pleasence, Janine Duvitski, John Cater, Barry Jackson, Bernard Hepton, Geoffrey Hutchings, Richard Huw, Jane Wymark, Nicholas Le Prevost