ZOO

ZOO

S02E56 - Konec jedné lásky?

23.3. 20:15
Prima
85 minutes
Drama / Family

Vztah Sid a Haďáka je v ohrožení kvůli pomluvám. Haďák řeší akutní situaci v pavilonu plazů. Do zoo nastupuje nová průvodkyně Kristýna. Katka se snaží odhalit, čím si Charlie skutečně vydělává. (TV Prima)

More information

Episodes

Season 2
S02E74

Proč Filip nechce Viky?

31.5. 08:52, Prima, 78 minutes

Proč Filip nechce Viky?

Sid si není jistá svou láskou. Haďák odstupuje od spolupráce s drážďanskou zoo. Kristýna se vrací a Albert jí nadbíhá. Za Pekařem přijíždí Naomi. Viky a Filip se snaží zachovat přátelství. (TV Prima)

S02E75

Žárlivé ženy

1.6. 20:15, Prima, 85 minutes

Žárlivé ženy

Sid trvá na svém rozhodnutí. Filip nazpíval duet s Viky. Albert se probouzí z deziluze a zastane se Kristýny. Charlie a jeho parta zachraňuje Rokla. (TV Prima)

Similar shows

The Bronx Zoo

About show

Czech Czech
Drama / Family

Epizóda: Vůně hnoje Sid z krádeže papouščích vajec podezřívá Haďáka. Roklová a náměstek Brázda plánují v zoo nové projekty. Navíc se Marie proti Vojtově vůli tajně stýká s vnukem Matějem. Viky řeší problémy s exekucí a také s pokaženou zakázkou na ušití svatebních šatů. Na scénu vstupuje tajemná Lady X

Creators

Libor Kodad

Cast

Pavel Nečas, Veronika Freimanová, Ondřej Pavelka, Regina Rázlová, Marek Němec, Lucie Černá, Barbora Černá, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Šimon Bilina, Tomáš Klus