Polda

Polda

S02E03 - Lovci pokladů

18.3. 21:35
Prima
81 minutes
2017
Czech Republic Comedy / Crime

V lese nedaleko Prahy našli uškrceného mladíka. Měl u sebe rozbitý telefon a na předloktí propiskou načmárané souřadnice. Andrej, zběhlý v moderních technologiích, správně určí, že šlo o příznivce geocashingu - neboli hledání pokladů pomocí GPS navigace. Proč ale souřadnice na mladíkově ruce ukazují do Austrálie a jakou roli v případu hraje malá postavička krokodýla, nalezená nedaleko místa činu? Michal Bříza nemůže pochopit, proč už současné generaci nestačí obyčejné věci, jako je hraní na kytaru a balení holek.(TV Prima)

More information

Episodes

Season 3
S03E05

Samí zrádci

29.5. 23:00, Prima, 59 minutes

Samí zrádci

Na Starém městě nalezli zavražděného policistu. Jde o muže ze stejného oddělení, jako jsou Michal s Andrejem a ti mají zakázáno na případu pracovat. Mrtvý policista je totiž už nějakou dobu podezíraný z braní úplatků a s ním i všichni ostatní z oddělení. Šlo ale vrahovi opravdu o to, vyhnout se podezření z korupce? A zvládnou Michal s Andrejem jen stát a přihlížet se založenýma rukama, jak někdo řeší jejich případ? Nebo se jako obvykle rozhodnou vzít případ do vlastních rukou?(TV Prima)

Available in 6 hours
S03E06

Jed v srdci

3.6. 21:30, Prima, 86 minutes

Jed v srdci

Jako překvapení na rozlučce se svobodou byla připravená barmanská show. Nikdo však nečekal, že se před zraky nevěsty i všech jejích kamarádek skácí pozvaný barman k zemi mrtvý. K případu jede Michal tentokrát bez Andreje, protože ten se musí postarat o svou těhotnou přítelkyni. Na jeho místo usedá šéf Fišer, který se tak s Michalem vrací do doby, kdy ještě vraždy řešili spolu. Kdo měl tu kuráž otrávit barmana přímo na večírku? A zvládne Fišer pozici vyšetřujícího policisty v terénu, když už tolik let jenom sedí v kanceláři?(TV Prima)

About show

Czech Czech
2017
Czech Republic Comedy / Crime

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.

Creators

Jaroslav Fuit

Cast

Jitka Sedláčková, Jiří Bábek, Vilém Udatný, Eva Jeníčková, Jana Kolesárová, Štepánka Fingerhutová, Igor Orozovič, Ladislav Karda, Sára Märcová, Janek Gregor, Helena Korejtoková, Jiří Vyorálek, David Matásek, Ondřej Pavelka