Polda

Polda

S02E02 - Půlnoční striptýz

13.3. 22:55
Prima
66 minutes
2017
Czech Republic Comedy / Crime

V nočním klubu Tropical se skácí k zemi mladá striptérka. Poslední, kdo s ní mluvil, je její starší kolegyně, se kterou se den předtím pohádala kvůli zkaženému výstupu. Michal se mezitím potýká se svým věkem. Jsou špatné výsledky z policejního školení pouhou ztrátou času, nebo už svému mladšímu kolegovi Andrejovi přestává stačit?(TV Prima)

More information

Episodes

S02E04

Čarodějky

27.3. 23:00, Prima, 70 minutes

Čarodějky

Známou léčitelku a vědmu někdo zavraždil úderem křišťálovou koulí do hlavy. Má vraždu na svědomí její asistentka, jejíž otisky prstů byly na vražedné zbrani nalezeny? Nebo šlo o některého ze zákazníků, který se už nechtěl nechat dál okrádat a vzal svůj osud doslova do vlastních rukou? Michal se potýká se lhaním nejen od podezřelých, ale také od svého partnera. Jak to má vlastně Andrej s Michalovou dcerou?(TV Prima)

Available in 14 hours
S02E05

Páté přikázání

1.4. 21:35, Prima, 80 minutes

Páté přikázání

V kostele sv. Bartoloměje někdo shodil trvalého jáhna z kúru. Shodou okolností zde jako farář slouží také Michalův přítel z dětství Bohdan - člověk s kriminální minulostí, který ve vězení přešel k víře. Není pochyb, že ho i přes Michalovy námitky Andrej bere jako jasného podezřelého. S kým se ale hluboce věřící Kroupa na kúru skutečně nepohodl? Policejní psycholožce Táně má přijet na návštěvu sestra ze Slovenska, která se nemůže dočkat, až se potká s jejím novým přítelem. Kdo jím ale bude?(TV Prima)

Similar shows

VIP vraždy

About show

Czech Czech
2017
Czech Republic Comedy / Crime

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.

Creators

Jaroslav Fuit

Cast

Jitka Sedláčková, O. Pavelka, Martin Havelka, Daniela Choděrová, Petr Batěk, Jana Kolesárová, Věra Hlaváčková, Igor Orozovič, Jiří Suchý, Petr Pěknic, Elizaveta Maximová, Anna Schmidtmajerová, D. Matásek, Jiří Vyorálek