M*A*S*H

M*A*S*H

S11E07 - Settling Debts

12.3. 06:06
Prima
30 minutes
1982
United States Comedy / Drama / War

Plukovník Potter najde v poště dopis od své manželky adresovaný Hawkeymu. To jej pořádně vyvede z míry. Neví totiž, že jeho žena mu tímto způsobem chce sdělit šťastnou novinu, kterou má Hawkey oznámit na večírku s překvapením.(TV Nova)

More information
S01E18

Dear Dad, Again

26.3. 06:15, Prima, 30 minutes

Dear Dad, Again

Hawkeye opět píše svému otci o životě v jednotce. Zmiňuje se o ochlazeni vztahu Franka a Štabajzny, o tom, jak se vsadil, že přijde nahý na oběd a jak Radar skládal korespondenční zkoušku na střední školu.(TV Nova)

S01E19

The Longjohn Flap

26.3. 06:45, Prima, 31 minutes

The Longjohn Flap

Je zima a uhodily tuhé mrazy. Hawkeye dostane z domova teplé bavlněné spodky, které mu mnozí závidějí. Když však vidí, jak Trapper trpí zimou, daruje mu tyto spodky, které se potom ve formě daru dostanou do rukou mnoha obyvatel tábora, než se vrátí zpět k Hawkeymu.(TV Nova)

S01E20

The Army-Navy Game

27.3. 06:14, Prima, 45 minutes

The Army-Navy Game

V průběhu tradičního zápasu armáda versus námořnictvo v americkém fotbalu, který všichni sledují v rádiu, je tábor ostřelován a jedna nevybuchlá bomba zůstane ležet uprostřed tábora. Když se ji Hawkeye a Trapper pokoušejí zneškodnit, vybuchne a vyletí z ní americké propagační letáky.(TV Nova)

S01E21

Sticky Wicket

27.3. 08:14, Prima, 31 minutes

Sticky Wicket

Hawkeye a Frank se hádají o Frankových chirurgických schopnostech (lépe řečeno neschopnostech). Jeden z Hawkeyho pacientů má potíže a Hawkeye začne pochybovat o svých vlastních schopnostech. Nakonec se ukáže, že chybu udělal Frank.(TV Nova)

S01E22

Major Fred C. Dobbs

27.3. 08:45, Prima, 24 minutes

Major Fred C. Dobbs

Frank už má všeho dost a po dohodě s Margaret požádá o transfer. Margaret se chce také nechat přeložit, když náhle přijde zpráva, že Hawkeye a Trapper objevili v okolí tábora zlato. To rozhodne - Frank a Šťabajzna zůstávají a stávají se z nich prospektoři. Frank opravdu najde mnoho "zlatých" předmětů, dokonce i zlatý džíp.(TV Nova)

S01E23

Ceasefire

28.3. 06:14, Prima, 45 minutes

Ceasefire

Do tábora se donese zpráva od generála Claytona, že se chystá podpis příměří. Vypuknou oslavy, Hawkeye slíbí několika sestrám, že se s nimi ožení, a tak podobně, jen Trapper zprávě nevěří. Naděje v M*A*S*H pohasnou, když dorazí opět noví zranění.(TV Nova)

S01E24

Showtime

28.3. 08:14, Prima, 31 minutes

Showtime

Kapitán Kaplan je poslán domů, ale sužuje jej utkvělá představa, že se mu na cestě domů něco stane. Rozhodne se jet na letiště sám džípem, má nehodu a skončí na operačním sále. Do tábora přijíždí skupina bavičů Jackieho Flashe a na pár dní se promíchá s osazenstvem.(TV Nova)

Similar shows

2 Broke Girls
Two and a Half Men

About show

Czech Czech
1982
United States Comedy / Drama / War

The 4077th Mobile Army Surgical Hospital is stuck in the middle of the Korean war. With little help from the circumstances they find themselves in, they are forced to make their own fun. Fond of practical jokes and revenge, the doctors, nurses, administrators, and soldiers often find ways of making wartime life bearable.

Creators

Michael Switzer

Cast

Harry Morgan, David Ogden Stiers, Jamie Farr, Loretta Swit, Alan Alda, Mike Farrell, William Christopher, Jeff East, Guy Boyd