ZOO

ZOO

S02E39 - Poslední kapka

25.1. 09:15
Prima
75 minutes
Drama / Family

Albert komplikuje zaměstnancům zoo život, Sid se proti němu postaví. Stázka onemocní a musí zasáhnout Roklová. Marek prokoukne hru dvojčat a rozhodne se jim pomstít. Katka vzdoruje Charliemu. (TV Prima)

More information

Episodes

S02E40

Sestru nezradím

30.1. 07:35, Prima Love, 95 minutes

Sestru nezradím

Sid se pouští do odvážného pokusu s hadími vajíčky. Albert rozhoduje o osudu žirafího samce. Roklová nehodlá Roklovi odpustit. Marek má jasno, kterou z dvojčat si vybere. (TV Prima)

S02E41

Vědecká metoda

1.2. 09:11, Prima, 78 minutes

Vědecká metoda

Sid úspěšně dokončuje líhnutí, její hypotéza byla správná. Stázka s Matějem se ztratí, Roklovi jsou vyděšení. Charlie má plán, jak Katce pomoci. (TV Prima)

S02E42

Nehoda není náhoda

2.2. 20:15, Prima, 80 minutes

Nehoda není náhoda

Sid musí odchov hadích mláďat zopakovat. Do situace u Roklových se vkládá Běla. Starosta pověří Alberta neobvyklým úkolem. Vojta se dozvídá, že po Káje zbyly značné dluhy. (TV Prima)

Available in 2 days
S02E43

Vzpoura v zoo

7.2. 20:15, Prima, 80 minutes

Vzpoura v zoo

Vzpoura v zoo. Rodinný seriál ČR (2023). Sid se dozvídá o svém omylu. Roklová pro ni má zajímavou nabídku. Stázka pokračuje v usmiřování Roklových. Krásný usiluje o kontakt s rodinou, Eliška mu nevěří. Charlie zjistí, že mu dvojčata lžou.

About show

Czech Czech
Drama / Family

Epizóda: Vůně hnoje Sid z krádeže papouščích vajec podezřívá Haďáka. Roklová a náměstek Brázda plánují v zoo nové projekty. Navíc se Marie proti Vojtově vůli tajně stýká s vnukem Matějem. Viky řeší problémy s exekucí a také s pokaženou zakázkou na ušití svatebních šatů. Na scénu vstupuje tajemná Lady X

Creators

Libor Kodad

Cast

Veronika Freimanová, Ondřej Pavelka, Lucie Polišenská, Marek Němec, David Gránský, Lucie Černá, Barbora Černá, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Tomáš Klus