M*A*S*H

M*A*S*H

S08E01 - Too Many Cooks

25.1. 08:10
Prima
35 minutes
1979
United States Comedy / Drama / War

Nemotorný voják, který leží na pooperačním si získá velikou oblibu v MASHi svým kuchařským uměním. Všichni si jeho gurmánské speciality velmi oblíbí a Hawkeye s B.J. se ho snaží získat pro 4077. To se ale nepodaří, protože voják se chce vrátit na frontu a vařit pro své kamarády. Mezitím prožívá menší krizi plukovník Potter, když dostane špatný dopis od manželky, ale nakonec se vše urovná.(TV Nova)

More information
S08E09

Mr. and Mrs. Who?

31.1. 06:15, Prima, 45 minutes

Mr. and Mrs. Who?

Charles Winchester se vrací do 4077 po dovolené v Tokiu otřesen milostnou aférou. Mezitím se nemocnice snaží sehnat léky proti záchvatům smrtelné krvácející zimnice.(TV Nova)

S08E10

The Yalu Brick Road

31.1. 08:15, Prima, 35 minutes

The Yalu Brick Road

Hawkeye a B.J. se ztratí, když pospíchají s potřebnými antibiotiky do tábora, který zachvátila otrava z jídla. Při cestě zpět do tábora jsou nalezeni podivným severokorejským doktorem.(TV Nova)

S08E11

Life Time

1.2. 06:22, Prima, 37 minutes

Life Time

Do 4077 je přivezen vrtulníkem k okamžitému ošetření těžce zraněný voják, který zemře nebo bude ochrnutý, pokud nedostane transplantovanou aortu do 20 minut. Celý boj o jeho záchranu je znázorněn minutu po minutě.(TV Nova)

S08E12

Dear Uncle Abdul

2.2. 06:21, Prima, 38 minutes

Dear Uncle Abdul

Klinger zjišťuje, že jeho služba jako úředník jednotky obsahuje také plnění různých bláznivých výmyslů jeho nadřízených - musí stát modelem pro plukovníkův obraz, musí chodit s majorem Winchestrem na lov kachen a podobně. Mezitím si najde alespoň chvilku času na to, aby napsal domu dopis, ve kterém zjišťuje, že vůbec není největším bláznem jednotky.(TV Nova)

S08E13

Captains Outrageous

2.2. 08:11, Prima, 31 minutes

Captains Outrageous

V baru u Rosie se strhne bitka a Rosie musí být hospitalizována se zlomenými žebry, a tak za ní doktoři zaskakují v baru. Mezitím se otec Mulcahy dozvídá, že jeho povýšení na kapitána je opět odloženo, ale nakonec se vše vyřeší a Mulcahy je povýšen.(TV Nova)

S08E14

Stars and Stripes

4.2. 06:35, Prima, 31 minutes

Stars and Stripes

Mezi B.J. a Winchesterem nastanou třenice poté, co jsou požádáni, aby společně napsali článek do prestižního doktorského časopisu o tom, jak zachránili náročnou operací život jednoho vojáka. Mezitím přijíždí na návštěvu za Margaretou její starý přítel Scully a jeho návštěva se neobejde bez hádek, ale nakonec se přece jen usmíří.(TV Nova)

S08E15

Yessir, That's Our Baby

4.2. 07:06, Prima, 31 minutes

Yessir, That's Our Baby

V táboře se objeví odložené dítě korejské matky a amerického vojáka. Všichni se o něj starají, ale vědí, že tyto děti nemají v korejské komunitě mnoho šancí na přežití. Proto se ho snaží dostat do Států. To se nakonec nepodaří, tak ho alespoň umístí v jednom místním klášteře.(TV Nova)

S08E16

Bottle Fatigue

4.2. 07:37, Prima, 30 minutes

Bottle Fatigue

Hawkeye se zhrozí, když zjistí výši svého měsíčního dluhu v baru v důstojnickém klubu a slíbí, že se týden nedotkne alkoholu. Nakonec to vydrží, i když všem svým chováním leze na nervy. Mezitím se Charles snaží zabránit sňatku své sestry s italským přistěhovalcem.(TV Nova)

S08E17

Heal Thyself

5.2. 06:09, Prima, 26 minutes

Heal Thyself

Plukovník Potter musí ulehnout, když dostane příušnice. Jeho nálada se ještě zhorší, když k sobě dostane dalšího nájemníka se stejnou nemoci - Charlese Winchestera. Do 4077 přijíždí dočasně náhradní chirurg, který je oba výborně nahradí, ale jen do té doby, než neunese tíhu situace a zhroutí se.(TV Nova)

S08E18

Old Soldiers

5.2. 06:35, Prima, 31 minutes

Old Soldiers

Hawkeye je jmenován zástupcem velitele, když plukovník Potter odjíždí na tajemnou cestu do Tokia. Všichni se obávají o plukovníkův zdravotní stav, ale nakonec se vše vysvětlí. Hawkeye čelí problémům s velkou skupinou uprchlíků, z nichž hlavně děti potřebují lékařskou péči.(TV Nova)

Similar shows

Rob Roy
Jak básníci neztrácejí naději
Aquaman

About show

Czech Czech
1979
United States Comedy / Drama / War

The 4077th Mobile Army Surgical Hospital is stuck in the middle of the Korean war. With little help from the circumstances they find themselves in, they are forced to make their own fun. Fond of practical jokes and revenge, the doctors, nurses, administrators, and soldiers often find ways of making wartime life bearable.

Creators

Charles S. Dubin

Cast

Harry Morgan, John Randolph, Ed Begley Jr., David Ogden Stiers, Gary Burghoff, Jamie Farr, Loretta Swit, Alan Alda, Mike Farrell, William Christopher, Jeff Maxwell