ZOO

ZOO

S02E39 - Poslední kapka

24.1. 20:15
Prima
80 minutes
Drama / Family

Albert komplikuje zaměstnancům zoo život, Sid se proti němu postaví. Stázka onemocní a musí zasáhnout Roklová. Marek prokoukne hru dvojčat a rozhodne se jim pomstít. Katka vzdoruje Charliemu. (TV Prima)

More information

Episodes

S02E53

Stará láska nerezaví

19.3. 08:32, Prima Love, 78 minutes

Stará láska nerezaví

Sidino podezření vzbudí Filipovu zvědavost. Haďáka čeká vyplacení pojistky po rodičích. Roklová řeší anonym na Alberta a Brázdu. Charlie mění plány kvůli Katce. Tes je zmatená Markovým nezájmem. (TV Prima)

S02E54

Konec všech nadějí

16.3. 20:15, Prima, 85 minutes

Konec všech nadějí

Sid sděluje Filipovi, co k němu cítí. Albert s Brázdou se radují ze svého úspěchu. Katčin děda dává najevo nespokojenost s počínajícím vztahem Katky a Charlieho. (TV Prima)

S02E55

Všechny podoby lásky

21.3. 20:15, Prima, 85 minutes

Všechny podoby lásky

Sid plánuje s Haďákem společné bydlení. Roklová je svědkyní nehody doktora Hrušky. Charlie zatáhne Katku bez jejího vědomí do svého byznysu. City mezi Markem a Tes jsou komplikované. (TV Prima)

Available in 17 hours
S02E56

Konec jedné lásky?

23.3. 20:15, Prima, 85 minutes

Konec jedné lásky?

Vztah Sid a Haďáka je v ohrožení kvůli pomluvám. Haďák řeší akutní situaci v pavilonu plazů. Do zoo nastupuje nová průvodkyně Kristýna. Katka se snaží odhalit, čím si Charlie skutečně vydělává. (TV Prima)

Similar shows

The Bronx Zoo

About show

Czech Czech
Drama / Family

Epizóda: Vůně hnoje Sid z krádeže papouščích vajec podezřívá Haďáka. Roklová a náměstek Brázda plánují v zoo nové projekty. Navíc se Marie proti Vojtově vůli tajně stýká s vnukem Matějem. Viky řeší problémy s exekucí a také s pokaženou zakázkou na ušití svatebních šatů. Na scénu vstupuje tajemná Lady X

Creators

Libor Kodad

Cast

Veronika Freimanová, Ondřej Pavelka, Lucie Polišenská, Marek Němec, David Gránský, Lucie Černá, Barbora Černá, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Tomáš Klus