ZOO

ZOO

S02E39 - Poslední kapka

24.1. 20:15
Prima
80 minutes
Drama / Family

Albert komplikuje zaměstnancům zoo život, Sid se proti němu postaví. Stázka onemocní a musí zasáhnout Roklová. Marek prokoukne hru dvojčat a rozhodne se jim pomstít. Katka vzdoruje Charliemu. (TV Prima)

More information

Episodes

Season 2
S02E74

Proč Filip nechce Viky?

31.5. 08:52, Prima, 78 minutes

Proč Filip nechce Viky?

Sid si není jistá svou láskou. Haďák odstupuje od spolupráce s drážďanskou zoo. Kristýna se vrací a Albert jí nadbíhá. Za Pekařem přijíždí Naomi. Viky a Filip se snaží zachovat přátelství. (TV Prima)

S02E75

Žárlivé ženy

2.6. 08:51, Prima, 81 minutes

Žárlivé ženy

Sid trvá na svém rozhodnutí. Filip nazpíval duet s Viky. Albert se probouzí z deziluze a zastane se Kristýny. Charlie a jeho parta zachraňuje Rokla. (TV Prima)

Available in 1 day
S02E76

Krysy šíří smrt

6.6. 20:15, Prima, 80 minutes

Krysy šíří smrt

Haďák a Sid řeší potíže s bydlením. V zoo se objeví nebezpeční hlodavci. Izy se nechá napálit a Charlie jí pomůže. Mezi Viky a Filipem to jiskří. (TV Prima)

Available in 3 days
S02E77

Noční tajemství

8.6. 20:15, Prima, 80 minutes

Noční tajemství

Sid jde na ples s Filipem a Haďák lituje, že dal přednost plazům. Filip chce být s Viky víc než kamarád a Viky si není jistá. Adélka má obavy o vztah s Pekařem. Kristýna hraje s Albertem nečistou hru. (TV Prima)

Similar shows

The Bronx Zoo

About show

Czech Czech
Drama / Family

Epizóda: Vůně hnoje Sid z krádeže papouščích vajec podezřívá Haďáka. Roklová a náměstek Brázda plánují v zoo nové projekty. Navíc se Marie proti Vojtově vůli tajně stýká s vnukem Matějem. Viky řeší problémy s exekucí a také s pokaženou zakázkou na ušití svatebních šatů. Na scénu vstupuje tajemná Lady X

Creators

Libor Kodad

Cast

Veronika Freimanová, Ondřej Pavelka, Lucie Polišenská, Marek Němec, David Gránský, Lucie Černá, Barbora Černá, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Tomáš Klus