Dobré zprávy

Dobré zprávy

S01E13 - Výpadek proudu

24.1. 09:15
Prima
75 minutes
Comedy / Drama

Jerry konečně našel svoji armádu proti výstavbě přehrady – tři legrační, ale chytré nerdy. Tadeáš Fany překvapí, když se jí svěří, že to s ní myslí opravdu vážně. Otázka je – mluví skutečně pravdu? Jitce se opět povede Báru znemožnit před celým kolektivem. Jejich válka o to, kdo tu zůstane, stále pokračuje a Jitka evidentně přitvrzuje. (TV Prima)

More information

Episodes

S01E22

Na kolena

28.3. 09:18, Prima, 75 minutes

Na kolena

Finální souboj stážistek je tady. Kateřina tlačí na Ondřeje, že musí rozhodnout. Zůstane tu jako stážista Bára? Nebo Jitka? Mona má problém. Král ji začne vydírat, že zveřejní jejich vztah. A Moně nezbyde nic jiného než se ponižovat, aby si zachránila vztah se Šimonem. (TV Prima)

Available in 5 days
S01E23

Citové referendum

4.4. 09:15, Prima, 75 minutes

Citové referendum

Do redakce přichází nová posila v podobě zaslouženého žurnalisty Petra. Tadeáš opět bojuje o Fany. Že by to přestal být ten starý záletník, jak ho známe? A opravdu pochopil, že o Fany nechce přijít? Bára si ale v poslední době začíná stále víc rozumět s Ondřejem. Že by z toho nakonec mohlo něco být? (TV Prima)

Similar shows

Ordinace v růžové zahradě (S1E69): Nechci být potmě sám
13. komnata Davida Vondráčka / 29.03.2023, 04:45
Zprávy / 29.03.2023, 05:00
Černé ovce / 29.03.2023, 05:15
Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" / 29.03.2023, 04:55
2 Broke Girls (S1E16): And The Broken Hearts
Stargate SG-1 (S1E2): The Enemy Within
Sleepless in Seattle
Události v regionech / 29.03.2023, 05:15

About show

Czech Czech
Comedy / Drama

Bára Beránková (Natálie Halouzková) je obyčejná holka z vesnice, které se během dvou dnů zcela změní život. V zastoupení otce zachrání čest rodné obce Dolní Zahrádky a vyhraje lokální prestižní klání Traktorandál. To jí přinese nabídku na stáž v redakci populárního pořadu Dobré zprávy, Bára tak nastupuje do prestižní redakce a stěhuje se do velkoměsta. Příchodem Báry se v zaběhlé rutinní show začínají rodit nové nápady a pochopitelně se seznámí i s nepřístupným producentem Ondřejem Tomanem (Vladimír Polívka). O pozornost si ale říká i hvězdná moderátorská dvojice Zlatíček – Šimon (Jan Fanta) a Mona (Sára Rychlíková), dále sporťačka Gita Rosová (Denisa Nesvačilová), hodinová manželka Hermína Hesová (Alžbeta Stanková), rosnička Marián Tleskač (Mirek Šimůnek), bratři pekaři Tadeáš Tyl (Jan Komínek) a Tobiáš Tyl (Tomáš Weber), Karel Kunc (Igor Chmela) se svou talkshow Host Karla Kunce nebo bývalý válečný reportér Petr (Vojtěch Vodochodský). A zatímco je Bára mimo domov, její otec Jerry (David Prachař) a matka Miluška (Linda Rybová) musí řešit nově vzniklé ohrožení jejich farmy. Bratr Michal (Ondřej Rychlý) se s podporou Bářiny nejlepší kamarádky Fany (Darija Pavlovičová) učí být otcem dítěti, které možná ani vůbec není jeho. Michal totiž kdysi chodil se Sabinou (Kateřina Klausová), holkou z velkého města, a i když jejich vztah skončil, stále na ni myslí. Jednoho dne se Sabina objeví, a není sama, má těsně před porodem a tvrdí, že dítě, která se má každou chvíli narodit, je jeho – a Michal tomu bezmezně věří…


(TV Prima)

Creators

Lukáš Buchar

Cast

Igor Chmela, David Prachař, Linda Rybová, Vladimír Polívka, Ivana Korolová, Kristýna Frejová, Jan Fanta, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Sára Rychlíková, Dana Batulková