N.C.I.S.

N.C.I.S.

S12E16 - Blast from the Past

23.1. 13:35
Prima
65 minutes
2015
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

NCIS je přivolána k případu zavražděného muže. Vyjde najevo, že u jeho jména je v policejní databázi poznámka o nutnosti informovat NCIS. Ke svému překvapení Gibbs zjišťuje, že mrtvý muž se prokazoval bývalou krycí identitou, kterou Gibbs používal před dvaceti lety. Tým musí zjistit, kdo mrtvý muž vlastně je, a proč se skrýval za falešnou totožností.(TV Nova)

More information
Available in 6 days
S01E01

Yankee White

8.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minutes

Yankee White

Na palubě Air Force One zemře důstojník. Na místo dorazí nejznámější vyšetřovací složky jako je FBI, CIA a také NCIS. Gibbs využije situace a tělo dopraví do Washingtonu do sídla NCIS. Gibbs a Caitlin zjistí, že na prezidenta se chystal atentát, kterému naštěstí zabránili. Když ale zjistí, kdo může za otravu důstojníka z Air Force One, musí ho NCIS chytit, než bude pozdě.(Varan)

Similar shows

NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: New Orleans
Bones

About show

Czech Czech
2015
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

From murder and espionage to terrorism and stolen submarines, a team of special agents investigates any crime that has a shred of evidence connected to Navy and Marine Corps personnel, regardless of rank or position.

Creators

Dennis Smith

Cast

David McCallum, Emily Wickersham, Alan Dale, Pauley Perrette, Sean Murray, Mark Harmon, Michael E. Knight, Michael Weatherly, Linda Gehringer, Adam Chambers, Peter Bonilla