Dobré zprávy

Dobré zprávy

S01E13 - Výpadek proudu

23.1. 20:15
Prima
80 minutes
Comedy / Drama

Jerry konečně našel svoji armádu proti výstavbě přehrady – tři legrační, ale chytré nerdy. Tadeáš Fany překvapí, když se jí svěří, že to s ní myslí opravdu vážně. Otázka je – mluví skutečně pravdu? Jitce se opět povede Báru znemožnit před celým kolektivem. Jejich válka o to, kdo tu zůstane, stále pokračuje a Jitka evidentně přitvrzuje. (TV Prima)

More information

Episodes

Season 1
S01E31

Stačily dvě rány

30.5. 08:55, Prima, 74 minutes

Stačily dvě rány

Do Dolních Zahrádek se vrací Sabina. A všem je jasné, že to nebude jen tak. Jak zkomplikuje život Beránkovým? Mona čelí vydírání Krejčího. A stojí před zásadní otázkou. Bude nést následky toho, co způsobila, nebo najde obětního beránka? Kuncova nevlastní dcera Diana přijíždí ze zahraničí.  Proč tak náhle a bez oznámení předem? (TV Prima)

Available in 3 days
S01E32

Velké odhalování

5.6. 20:15, Prima, 80 minutes

Velké odhalování

Hermína se rozhodla vypátrat, kdo udal její dcerku před bulvárem. Mona se děsí. Bára je naštvaná, že kvůli jejich utajovanému vztahu musí mrzačit obsah Dobrých zpráv. Sabina dál pokračuje ve vydírání Beránků přes svoji dcerku Viktorku. Beránkovy to ničí. Ustoupí, nebo se Sabině nakonec postaví? (TV Prima)

Similar shows

Novashopping / 02.06.2023, 05:20
Teď vaří šéf! / 02.06.2023, 05:15
Televízne noviny / 02.06.2023, 05:00
Co na to Češi / 02.06.2023, 04:25
Blue Lagoon: The Awakening
Descending / 02.06.2023, 05:30
Nad zimní krajinou / 02.06.2023, 05:30
Wife Swap / 02.06.2023, 04:50
Garden Rescue / 02.06.2023, 05:10

About show

Czech Czech
Comedy / Drama

Bára Beránková (Natálie Halouzková) je obyčejná holka z vesnice, které se během dvou dnů zcela změní život. V zastoupení otce zachrání čest rodné obce Dolní Zahrádky a vyhraje lokální prestižní klání Traktorandál. To jí přinese nabídku na stáž v redakci populárního pořadu Dobré zprávy, Bára tak nastupuje do prestižní redakce a stěhuje se do velkoměsta. Příchodem Báry se v zaběhlé rutinní show začínají rodit nové nápady a pochopitelně se seznámí i s nepřístupným producentem Ondřejem Tomanem (Vladimír Polívka). O pozornost si ale říká i hvězdná moderátorská dvojice Zlatíček – Šimon (Jan Fanta) a Mona (Sára Rychlíková), dále sporťačka Gita Rosová (Denisa Nesvačilová), hodinová manželka Hermína Hesová (Alžbeta Stanková), rosnička Marián Tleskač (Mirek Šimůnek), bratři pekaři Tadeáš Tyl (Jan Komínek) a Tobiáš Tyl (Tomáš Weber), Karel Kunc (Igor Chmela) se svou talkshow Host Karla Kunce nebo bývalý válečný reportér Petr (Vojtěch Vodochodský). A zatímco je Bára mimo domov, její otec Jerry (David Prachař) a matka Miluška (Linda Rybová) musí řešit nově vzniklé ohrožení jejich farmy. Bratr Michal (Ondřej Rychlý) se s podporou Bářiny nejlepší kamarádky Fany (Darija Pavlovičová) učí být otcem dítěti, které možná ani vůbec není jeho. Michal totiž kdysi chodil se Sabinou (Kateřina Klausová), holkou z velkého města, a i když jejich vztah skončil, stále na ni myslí. Jednoho dne se Sabina objeví, a není sama, má těsně před porodem a tvrdí, že dítě, která se má každou chvíli narodit, je jeho – a Michal tomu bezmezně věří…


(TV Prima)

Creators

Lukáš Buchar

Cast

Igor Chmela, David Prachař, Linda Rybová, Vladimír Polívka, Ivana Korolová, Kristýna Frejová, Jan Fanta, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Sára Rychlíková, Dana Batulková