Polda

Polda

S01E03 - Noční služba

21.1. 20:15
Prima
75 minutes
2016
Czech Republic Comedy / Crime

Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem postupně zjišťují, že mladá sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí. Často její chování způsobilo, že pachatele takového násilí vyšetřovala policie a někdy dokonce skončil za mřížemi. Zdá se, že spravedlivá zdravotní sestra musela mít spoustu nepřátel. Najdou Michal s Andrejem vraha mezi násilníky, které Benetková poslala k zaslouženému trestu? A nebo někde úplně jinde? Udělá Michal dojem na doktorku Táňu Hoškovou, která se mu čím dál víc líbí? A nebo romantická večeře s manželkou Eliškou něco změní na jejich dosavadním vztahu?(TV Prima)

More information

Episodes

S01E05

Ztracený syn

6.2. 23:01, Prima, 59 minutes

Ztracený syn

V řece se najde mrtvola muže s holou hlavou a parukou. Michal s Andrejem zjišťují, že muž je synem slepého podnikatele Bláhy. V důsledku hádky spolu otec se synem patnáct let nepromluvili a usmířili se teprve před třemi týdny. Mrtvý syn tvrdil, že trpí leukémií, ale pitva nic takového neprokázala. Co je tedy pravda? Objeví detektivové motiv k vraždě v minulosti rodiny nebo někde jinde? A jak si Michal dokáže zachovat chladnou hlavu pro vyšetřování, přestože ho jeho žena Eliška zaskočí vážným rozhodnutím? Jak se zachová doktorka Táňa Hošková, která chce Michalovi pomoci najít ztracenou duševní rovnováhu, zatímco Michal by si přál mít doktorku Hoškovou jenom pro sebe?(TV Prima)

Available in 4 days
S01E06

Fotbal nemá logiku

11.2. 21:45, Prima, 80 minutes

Fotbal nemá logiku

V šatně ženského fotbalového klubu najdou mrtvou jednu z nejlepších hráček a velký fotbalový talent. Zatímco poručík Bříza si pořád nemůže zvyknout na to, že dneska i ženy hrají fotbal, vyšetřování se soustředí na manažerku konkurenčního klubu. Michal s parťákem Andrejem však postupně odhalují, že zavražděná kromě nepříjemností spojených s přestupem k jinému klubu, řešila i krizi v manželském životě. Okruh podezřelých a seznam motivů k vraždě se tak nečekaně rozšiřuje. Kromě toho ale musí Michal vyřešit daleko větší problém - doktorka Hošková konečně ztratila trpělivost s jeho samolibým a sebestředným přístupem a nedoporučila ho k další práci u policie. Jak to Michal zvládne, když je přesvědčený, že Hošková musí podlehnout jeho šarmu, když on bude chtít? A jak si Michal vyřeší svůj vztah ke ženskému fotbalu?(TV Prima)

About show

Czech Czech
2016
Czech Republic Comedy / Crime

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.

Creators

Jaroslav Fuit

Cast

Petr Motloch, J. Vyorálek, Marek Dobeš, O. Pavelka, D. Matásek, Renata Visnerová-Prokopová, Lenka Vlasáková, Vlastimil Čaněk, Lubor Šplíchal, Jana Kolesárová, Miro Mráz, Karel Heřmánek ml., Igor Orozovič, David Steigerwald, Sarah Haváčová, Pavel Janda, Ondřej Hyneš, Filip Hes, Barbora Sklenářová, Daniel Wurm, Daniel Červinka, David Kupček, Kateřina Bucharová