Polda

Polda

S01E03 - Noční služba

21.1. 20:15
Prima
75 minutes
2016
Czech Republic Comedy / Crime

Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem postupně zjišťují, že mladá sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí. Často její chování způsobilo, že pachatele takového násilí vyšetřovala policie a někdy dokonce skončil za mřížemi. Zdá se, že spravedlivá zdravotní sestra musela mít spoustu nepřátel. Najdou Michal s Andrejem vraha mezi násilníky, které Benetková poslala k zaslouženému trestu? A nebo někde úplně jinde? Udělá Michal dojem na doktorku Táňu Hoškovou, která se mu čím dál víc líbí? A nebo romantická večeře s manželkou Eliškou něco změní na jejich dosavadním vztahu?(TV Prima)

More information

Episodes

Season 3
S03E05

Samí zrádci

29.5. 23:00, Prima, 59 minutes

Samí zrádci

Na Starém městě nalezli zavražděného policistu. Jde o muže ze stejného oddělení, jako jsou Michal s Andrejem a ti mají zakázáno na případu pracovat. Mrtvý policista je totiž už nějakou dobu podezíraný z braní úplatků a s ním i všichni ostatní z oddělení. Šlo ale vrahovi opravdu o to, vyhnout se podezření z korupce? A zvládnou Michal s Andrejem jen stát a přihlížet se založenýma rukama, jak někdo řeší jejich případ? Nebo se jako obvykle rozhodnou vzít případ do vlastních rukou?(TV Prima)

S03E06

Jed v srdci

3.6. 21:30, Prima, 86 minutes

Jed v srdci

Jako překvapení na rozlučce se svobodou byla připravená barmanská show. Nikdo však nečekal, že se před zraky nevěsty i všech jejích kamarádek skácí pozvaný barman k zemi mrtvý. K případu jede Michal tentokrát bez Andreje, protože ten se musí postarat o svou těhotnou přítelkyni. Na jeho místo usedá šéf Fišer, který se tak s Michalem vrací do doby, kdy ještě vraždy řešili spolu. Kdo měl tu kuráž otrávit barmana přímo na večírku? A zvládne Fišer pozici vyšetřujícího policisty v terénu, když už tolik let jenom sedí v kanceláři?(TV Prima)

Available in 5 days
S03E07

Šikana

10.6. 21:35, Prima, 80 minutes

Šikana

Před gymnáziem našli mrtvou sedmnáctiletou studentku Dianu. Zřejmě jí někdo vystrčil z okna. Podezření ihned padne na její kamarádku Romanu, jejíž nahé fotky někdo z Dianina telefonu nahrál na internet. Ta ale tvrdí, že byla během incidentu doma. Michal se během případu probírá z těžké kocoviny. Snaží se vypátrat majitelku červené podprsenky, kterou u sebe našel ráno. Když prý šla Táňa brzy domů, tak kdo mu zanechal takovou zářivou stopu? A jak to, že má jeho kolega Mráz u sebe kalhotky stejné barvy?(TV Prima)

About show

Czech Czech
2016
Czech Republic Comedy / Crime

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.

Creators

Jaroslav Fuit

Cast

Petr Motloch, J. Vyorálek, Marek Dobeš, O. Pavelka, D. Matásek, Renata Visnerová-Prokopová, Lenka Vlasáková, Vlastimil Čaněk, Lubor Šplíchal, Jana Kolesárová, Miro Mráz, Karel Heřmánek ml., Igor Orozovič, David Steigerwald, Sarah Haváčová, Pavel Janda, Ondřej Hyneš, Filip Hes, Barbora Sklenářová, Daniel Wurm, Daniel Červinka, David Kupček, Kateřina Bucharová