Polda

Polda

S01E03 - Noční služba

21.1. 20:15
Prima
75 minutes
2016
Czech Republic Comedy / Crime

Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem postupně zjišťují, že mladá sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí. Často její chování způsobilo, že pachatele takového násilí vyšetřovala policie a někdy dokonce skončil za mřížemi. Zdá se, že spravedlivá zdravotní sestra musela mít spoustu nepřátel. Najdou Michal s Andrejem vraha mezi násilníky, které Benetková poslala k zaslouženému trestu? A nebo někde úplně jinde? Udělá Michal dojem na doktorku Táňu Hoškovou, která se mu čím dál víc líbí? A nebo romantická večeře s manželkou Eliškou něco změní na jejich dosavadním vztahu?(TV Prima)

More information

Episodes

S02E04

Čarodějky

27.3. 23:00, Prima, 70 minutes

Čarodějky

Známou léčitelku a vědmu někdo zavraždil úderem křišťálovou koulí do hlavy. Má vraždu na svědomí její asistentka, jejíž otisky prstů byly na vražedné zbrani nalezeny? Nebo šlo o některého ze zákazníků, který se už nechtěl nechat dál okrádat a vzal svůj osud doslova do vlastních rukou? Michal se potýká se lhaním nejen od podezřelých, ale také od svého partnera. Jak to má vlastně Andrej s Michalovou dcerou?(TV Prima)

Available in 4 hours
S02E05

Páté přikázání

1.4. 21:35, Prima, 80 minutes

Páté přikázání

V kostele sv. Bartoloměje někdo shodil trvalého jáhna z kúru. Shodou okolností zde jako farář slouží také Michalův přítel z dětství Bohdan - člověk s kriminální minulostí, který ve vězení přešel k víře. Není pochyb, že ho i přes Michalovy námitky Andrej bere jako jasného podezřelého. S kým se ale hluboce věřící Kroupa na kúru skutečně nepohodl? Policejní psycholožce Táně má přijet na návštěvu sestra ze Slovenska, která se nemůže dočkat, až se potká s jejím novým přítelem. Kdo jím ale bude?(TV Prima)

Similar shows

VIP vraždy

About show

Czech Czech
2016
Czech Republic Comedy / Crime

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.

Creators

Jaroslav Fuit

Cast

Petr Motloch, J. Vyorálek, Marek Dobeš, O. Pavelka, D. Matásek, Renata Visnerová-Prokopová, Lenka Vlasáková, Vlastimil Čaněk, Lubor Šplíchal, Jana Kolesárová, Miro Mráz, Karel Heřmánek ml., Igor Orozovič, David Steigerwald, Sarah Haváčová, Pavel Janda, Ondřej Hyneš, Filip Hes, Barbora Sklenářová, Daniel Wurm, Daniel Červinka, David Kupček, Kateřina Bucharová