Simpsonovi

Simpsonovi

S30E04 - Speciální čarodějnický díl XXIX

9.12. 18:46
Prima COOL
29 minut
2018
USA Animovaný / Komedie

Zatímco Líza se regulérně pomátne, z obyvatel Springfieldu se stanou stromové zombie a dojde i na pokusy s dinosauří DNA na důchodcích...(TV Prima)

Více informací
S07E17

Homer ve službě

17.2. 13:19, Prima COOL, 29 minut

Homer ve službě

Smithers trpí utkvělou představou, že už neumí pochlebovat panu Burnsovi tak jako dřív, že neplní svou práci na dvě stě procent. Pan Burns vycítí jeho neklid, a tak ho přiměje, aby si vzal dovolenou a našel za sebe prozatímního zástupce. Pro Smitherse existuje jediné kritérium: „neschopný", tj. někdo, kdo jej nezastíní. A tak se ve službách pana Burnse objevuje Homer Simpson...(Česká televize)

S07E18

Den, kdy zemřelo násilí

17.2. 13:48, Prima COOL, 29 minut

Den, kdy zemřelo násilí

Animované postavičky Itchy a Scratchy slaví pětasedmdesátileté výročí svého vzniku. Bart zjistí, že tvůrcem oněch postaviček není současný majitel autorských práv, ale žebravý tulák, který byl o autorství podvodně připraven. Na čí straně je tedy pravda a kdo je pravým „otcem násilí v animáčích"?(Česká televize)

S07E19

Ryba jménem Selma

17.2. 14:18, Prima COOL, 28 minut

Ryba jménem Selma

Selma se zamiluje do slavného herce, kterým není nikdo jiný než skandály zmítaný Troy McClure. Ten na radu svého agenta využije situace, začne se jí dvořit a pak ji požádá i o ruku...(Česká televize)

S07E20

Bart na cestě

17.2. 14:47, Prima COOL, 20 minut

Bart na cestě

Bart si vyrobí falešný řidičský průkaz, půjčí si v půjčovně auto a tajně odjede o jarních prázdninách s Milhousem, Nelsonem a Martinem do Kanady. Úspory jim však brzy dojdou, auto se rozbije a kluci se nemají jak dostat domů...(Česká televize)

S07E21

Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu

18.2. 13:28, Prima COOL, 29 minut

Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu

Netradiční pohled na obyvatele Springfieldu: během 22 minut trvání tohoto dílu se divákům představí 22 postaviček v krátkých sekvencích.(Česká televize)

S07E22

Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk v Prokletí pekelných ryb

18.2. 13:57, Prima COOL, 29 minut

Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk v Prokletí pekelných ryb

Bartův dědeček si pořád jen vymýšlí, a tak nikdo z rodiny nechce uvěřit jeho historce, že vážený občan Burns usiluje o jeho život. Dědeček je však již posledním žijícím členem vojenské jednotky nazvané Pekelné ryby, která za 2. světové války ukradla Němcům cenné obrazy a schovala je na tajném místě, jež bude odhaleno až poslednímu žijícímu členovi elitní jednotky. Bart dědečkovi uvěří, pochopí vážnost situace a pomáhá mu přelstít pana Burnse...(Česká televize)

S07E23

Mnoho Apua pro nic

18.2. 14:26, Prima COOL, 29 minut

Mnoho Apua pro nic

Občané Springfieldu se bouří proti zvyšování daní. Starosta jim objasňuje, že daně jsou vysoké kvůli nelegálním přistěhovalcům, čímž ve městě rozpoutá rozsáhlou protestní kampaň proti imigrantům. Černým přistěhovalcem je i prodavač Apu, který se s pomocí Simpsonů snaží nalézt kličku v zákonech, a získat tak americké občanství.(Česká televize)

S07E24

Homerpalooza

18.2. 14:56, Prima COOL, 20 minut

Homerpalooza

Homer vezme Barta a Lízu na rockový festival. Tam si Homera všimne manažer Obludária, kterému se zalíbí jeho tloušťka (Homerovo břicho je totiž vhodným terčem pro střelbu z kanonu). Homer má posléze se svým vystoupením úspěch, rodina si ho váží, diváci ho obdivují... A jak se s tím vyrovná Homerův žaludek?(Česká televize)

S07E25

Simpsonovi na prázdninách

19.2. 13:23, Prima COOL, 30 minut

Simpsonovi na prázdninách

Simpsonovi odjíždějí na prázdniny a Bart s Lízou si s sebou mohou vzít i své kamarády. S Bartem jede Milhouse, ale Líza žádnou kamarádku nemá, a tak jede sama. V novém prostředí se však snaží změnit své chování i svou image...(Česká televize)

Podobné tituly

Brickleberry

O pořadu

česky česky
2018
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Matthew Faughnan, Mike B. Anderson

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Kevin Michael Richardson, Pamela Hayden, Chris Edgerly