Simpsonovi

Simpsonovi

S29E15 - Čtení pro mne není

7.12. 01:04
Prima COOL
30 minut
2018
USA Animovaný / Komedie

Marge je nespokojená s tím, že pořád jen koukají na televizi. Zakáže proto veškerou elektroniku a všichni musí začít číst. Vybrat vhodně čtení však není nic jednoduchého...(TV Prima)

Více informací
S08E08

Hurikán Ned

21.2. 13:29, Prima COOL, 29 minut

Hurikán Ned

Nad Springfieldem se přežene hurikán. Simpsonovi se tak tak zachrání, ale hurikán zcela zdemoluje dům souseda Neda Flanderse. A protože neštěstí nechodí samo, vyrabují springfieldští občané i Nedův krám pro levoruké. Když se pak sesype i nový dům, který sousedé Nedovi svépomocí postaví, je toho moc i na dobráka Flanderse.(Česká televize)

S08E09

Homerova mystická cesta

21.2. 13:58, Prima COOL, 29 minut

Homerova mystická cesta

Homer se účastní tzv. „chilli festu", kde spořádá velké množství speciálních chilli papriček, které vyvolávají halucinace... Homer se poté setkává se svým duchovním rádcem (kojotem), jenž mu oznamuje, že k dosažení celistvosti musí nalézt své duševní dvojče – toho, s kým ho pojí hluboké mystické porozumění. Zdá se, že jde o velmi jednoduchý úkol...(Česká televize)

S08E10

Akta S

21.2. 14:27, Prima COOL, 29 minut

Akta S

Ve Springfieldu se dějí podivné věci. Jediný, kdo odhalí jejich příčinu, je Homer. Cestou od Vočka totiž narazí v lese na mimozemšťana. Případ zajímá i proslulé agenty FBI Muldera and Scullyovou. Homerovi však nikdo nevěří... dokud mimozemšťana nespatří všichni.(Česká televize)

S08E11

Pokřivený svět Marge Simpsonové

21.2. 14:57, Prima COOL, 20 minut

Pokřivený svět Marge Simpsonové

Marge je vyloučena z Klubu investorek. Na protest si zakoupí licenci na pečení preclíků, ovšem konkurence bývalých kolegyň ve Springfieldu je veliká a Marge se nedaří. Dokud vše nevezme do rukou Homer – s pomocí mafie...(Česká televize)

S08E12

Hora šílenství

22.2. 13:24, Prima COOL, 29 minut

Hora šílenství

Burns uspořádá pro své zaměstnance v rámci utužování týmové práce výjezd do hor. Pustinou zasněžené přírodní rezervace mají ve dvojicích dorazit k Burnsově horské chatě. Toho, kdo dorazí jako poslední, čeká vyhazov z práce... Losování spojí Homera a ředitele Burnse, což je díky Burnsovým neférovým metodám výhoda. Tým Simpson-Burns dorazí do chaty jako první. Ovšem na něco je i vychytralý ředitel elektrárny krátký: na přírodní živly.(Česká televize)

S08E13

Himlhergotdoneveterkrucajselement

22.2. 13:54, Prima COOL, 29 minut

Himlhergotdoneveterkrucajselement

Marge začnou vypadávat vlasy. Doktor Dlaha určí příčinu: STRES! Marge už totiž psychicky svou povedenou rodinu nezvládá a rozhodne se najmout paní na hlídání. Nakonec se to podaří, Shary Bobbins je požehnáním z nebes. Ale vydrží tato moderní Mary Poppins i Simpsonovy?(Česká televize)

S08E14

Představují se Itchy, Scratchy a Poochie

22.2. 14:23, Prima COOL, 29 minut

Představují se Itchy, Scratchy a Poochie

Autoři seriálu Itchy a Scratchy chtějí zvýšit sledovanost a k myšákovi a kocourovi přidají ještě psa Poochieho. Konkurz na dabéra nové postavičky vyhraje Homer. Premiéra nové epizody však diváky zklame. Je chyba v Homerovi... nebo v nové postavě?(Česká televize)

S08E15

Homerova fobie

22.2. 14:53, Prima COOL, 20 minut

Homerova fobie

Homer se seznámí s „ohromným chlápkem", Johnem, kterého pozve i domů. Když vyjde najevo, že John je homosexuál, je Homer znechucen, zatímco zbytek rodiny se s ním skamarádí. Homer zpanikaří, má strach, aby Bart nepodlehl Johnovu vlivu, a ze všech sil se snaží v synkovi vychovat chlapa.(Česká televize)

S08E16

Bratr z jiného seriálu

23.2. 13:25, Prima COOL, 29 minut

Bratr z jiného seriálu

Mladší bratr Cecil se postará o propuštění Leváka Boba z vězení. A dokonce jej pověří dozorem na svém projektu – stavbě přehrady nad Springfieldem. Přestože Levák Bob tvrdí, že se změnil a chce sekat dobrotu, Bart je zděšen a nevěří mu. Spolu s Lízou Boba sledují a snaží se jej usvědčit. Jenže všechno je trochu jinak...(Česká televize)

S08E17

Má sestra, má chůva

23.2. 13:55, Prima COOL, 29 minut

Má sestra, má chůva

Spolehlivá a zodpovědná Líza Simpsonová se ve svých osmi letech stává vyhledávanou opatrovnicí dětí. Všichni jsou s jejími službami spokojeni, takže nakonec podlehnou i Marge s Homerem a zanechávají Líze na starosti Barta a Maggii. Jak se však s tímto ponižujícím stavem vyrovná o 2 roky a 38 dní starší Bart?(Česká televize)

S08E18

Homer versus 18. dodatek Ústavy

23.2. 14:24, Prima COOL, 29 minut

Homer versus 18. dodatek Ústavy

Ve Springfieldu je na základě objeveného starého zákona dodatečně vyhlášena prohibice. Lidé jsou znepokojeni, nicméně za přispění zkorumpované policie a mafie alkohol teče dál. Dokud nepřijde zákon v podobě Rexe Bannera. Ale nebyl by to Homer, kdyby si nenašel své cestičky – a stane se „pivním baronem".(Česká televize)

S08E19

Důvěrnosti v základní škole

23.2. 14:54, Prima COOL, 20 minut

Důvěrnosti v základní škole

Ředitel Skinner a třídní učitelka Barta Simpsona Edna Krabappelová k sobě vzplanou velkou láskou. Naneštěstí je v intimní chvíli zahlédne samotný Bart. Začíná těžit z této neobvyklé situace... Ale jak dlouho je mu jeho mlčení o oné záležitosti ku prospěchu? A kdo je nakonec vyděrač a kdo vydíraný?(Česká televize)

S08E20

Psí pozdvižení

24.2. 13:31, Prima COOL, 29 minut

Psí pozdvižení

Bart si na falešnou kreditní kartu pořídí nového psa se šlechtickým rodokmenem a o Spasitele se přestane zajímat. Když k nim domů pak navíc přijdou i exekutoři, podstrčí jim Spasitele. Brzy si však začne uvědomovat, že onen hodný a všemi obdivovaný pes mu nedokáže nahradit toho nejvěrnějšího psího rošťáka, se kterým si užil spoustu legrace.(Česká televize)

S08E21

Stařec a Líza

24.2. 14:00, Prima COOL, 29 minut

Stařec a Líza

Pan Burns prožívá těžké chvíle – banka mu zabaví podnik i dům a on se ocitá sám a bez prostředků ve starobinci. Náhodné setkání s Lízou mu však přináší novou naději. Společně otevírají továrnu na zpracování odpadu a vše se zdá být opět v pořádku.(Česká televize)

S08E22

V tebe věříme, ó Marge

24.2. 14:30, Prima COOL, 29 minut

V tebe věříme, ó Marge

Marge není spokojena s kázáním springfieldského reverenda, a tak se této činnosti ujme sama. Je úspěšná, lidé z celého Springfieldu přicházejí prosit o radu. Ne vždy se jí však podaří správně odhadnout situaci...(Česká televize)

S08E23

Homerův nepřítel

24.2. 15:00, Prima COOL, 20 minut

Homerův nepřítel

Do springfieldské jaderné elektrárny je přijat nový zaměstnanec. Homer s ním chce svým svérázným způsobem navázat přátelství, ale setkává se jen s nepochopením. A tak se zdá, že klíč ke štěstí a úspěchu je pro Homera tabu. Ale nebývá to v životě trochu jinak?(Česká televize)

S08E24

Filmy, v nichž si Simpsonovi zahráli

25.2. 13:30, Prima COOL, 29 minut

Filmy, v nichž si Simpsonovi zahráli

Televizní hlasatel Troy McClur provází diváky Muzeem televize a seznamuje je s novými filmy, ve kterých se v netradičních rolích objevují některé ze seriálových postaviček. Např. Náčelník Wiggum, soukromý detektiv, Dědeček a láskoautomat, Veselá všehochuť s rodinou Simpsonových.(Česká televize)

S08E25

Tajná válka Lízy Simpsonové

25.2. 14:00, Prima COOL, 29 minut

Tajná válka Lízy Simpsonové

Bart je za své lumpárny poslán do vojenské akademie a tutéž školu si kvůli své ctižádosti vybere i Líza. Jakožto jediná ženská kadetka se však stává objektem šikanování. A zatímco Bart školou proplouvá s ironickým úsměškem, Líza trpí při fyzických prověrkách.(Česká televize)

Podobné tituly

Brickleberry

O pořadu

česky česky
2018
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Chris Edgerly