Hvězdná brána

Hvězdná brána

S06E16 - Proměna

30.11. 16:15
Prima COOL
58 minut
2003
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Na SGC se dostává ruský tým pod vedením plukovníka Ivanova. Spolu se s svým týmem na Zemi přivedl i hosta z jiné planety – jistého Alebrana. Alebran tvrdí, že jeho planetě vládne Nirrti. Tvrdí také, že na nich Nirrti dělá strašné pokusy. Požádá SGC o pomoc. Chce, aby osvobodili jeho lid. SG-1 a tým Ivanova se vrací na planetu. Jenže to, co tam najdou, je horší než čekali. (Varan)

Více informací
S07E21

Ztracené město 1

20.5. 10:39, Prima COOL, 55 minut

Ztracené město 1

Honba za hledáním ztraceného města nabírá na obrátkách. Jak Anubis, tak lidé z SGC hledají způsob, jak město najít. Jediný způsob, jak Anubise předběhnout, je vložit do někoho vědomosti antiků. Jack se obětuje. To jim významně může pomoct v hledání města. V tom jim zabrání prezidentovy nové příkazy – odvolání Hammonda a pozastavení projektu SGC na 3 měsíce. (Varan)

S07E22

Ztracené město 2

20.5. 11:35, Prima COOL, 65 minut

Ztracené město 2

V Jackovi se začne projevovat moudrost antiků. Ovšem souřadnice, které jim Jack dá, je odkáží na bránu, která je zničená (nejde otevřít). Jack, Daniel, Sam, Teal'c a Bra'tac vyráží na planetu najít ztracené město. K Zemi se mezitím dostane Anubisova flotila. Anubis skrz hologram kontaktuje prezidenta USA. Chce prezidentovi kapitulaci nebo zničí Zemi. (Varan)

Podobné tituly

Hvězdná brána: Atlantida
Walker, Texas Ranger
NCIS: Los Angeles

O pořadu

česky česky
2003
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Peter DeLuise

Hrají

Dan Payne, Richard Dean Anderson, Christopher Judge, Teryl Rothery, Alex Zahara, Amanda Tapping, Corin Nemec, Don S. Davis, Alejandro Rae, Dion Johnstone, Gary Jones, Jacqueline Samuda, Raoul Ganeev