Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E11 - Čtvrtý jezdec apokalypsy, část druhá

27.9. 04:29
Prima COOL
59 minut
2006
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Gerak přijal Orie. Ti ho jako poctu za jeho víru přijali mezi sebe a udělali z něj převora. Gerak s novou silou předstupuje před radu. Je velice těžké vzepřít se Oriům. Cam se vrací na planetu Sodan, tam má dorazit převor Damaris. Potřebují jeho krev k výrobě protilátky. Trochu jim to usnadní nový vynález Sam, který zablokuje Damarisovy orijské schopnosti. (Varan)

Více informací
Dostupné za 5 dnů
S04E17

Absolutní moc

9.12. 13:35, Cartoon Network CZ, 30 minut

Absolutní moc

SG-1 se dostala na Abydos. Tam se setkali s Kasufem. Kasuf tvrdí, že našel něco úžasného, co stojí za Danielovu pozornost. Dojdou do pouště, kde na Daniela začne někdo mluvit. Daniel odpoví a na místě se objeví malý chlapec – Shifu (Harsesis). SG-1 ho bere s sebou zpět na SGC. Shifu má vědomosti o Goa'uldech, které by jim mohli pomoci k jejich poražení. Shifu se dotkne Danielova čela a Daniel spadne. Po probuzení se začne chovat úplně jinak. Tvrdí, že by o jeho vědomostech neměli vědět Tok'rové ani Rusové. Se svými vědomostmi je toho schopen udělat hodně. Teď už je jen na něm, jak jeho nové schopnosti využije.(Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2006
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Andy Mikita

Hrají

Louis Gossett Jr., Christopher Judge, Beau Bridges, Jason George, Cameron Bright, Garry Chalk, Lexa Doig, Amanda Tapping, Tony Todd, Michael Shanks, Don S. Davis, Tony Amendola, William B. Davis, Ben Browder, Noah Dalton Danby, Simone Bailly, Gary Jones, Kurt Evans