Simpsonovi

Simpsonovi

S16E03 - Noci s nepřítelem

25.9. 00:58
Prima COOL
30 minut
2004
Animovaný / Komedie

Líza má problém – někdo řekl, že je tlustá a že má velké pozadí. Marge má také problém – děti dospívají a už ji tak nepotřebují a její mateřské city jsou neukojeny. A tak vezme pod svoji střechu nevychovaného malého tyrana a až díky němu se její rodina zase dá dohromady.(Česká televize)

Více informací
S25E12

Úlet s Diggsem

21.11. 13:25, Prima COOL, 28 minut

Úlet s Diggsem

Bart sní kvůli dvaceti dolarům chcíplou žábu. Nikdo s ním pak nechce kamarádit. Kromě zvláštního chlapce jménem Diggs, který má cvičeného sokola a v hlavě pořádný guláš...(TV Prima)

S25E13

Muž, který modifikoval příliš mnoho

21.11. 13:53, Prima COOL, 29 minut

Muž, který modifikoval příliš mnoho

Líza se skamarádí s Levákem Bobem. Jenže Bob má jako vždy něco za lubem. Co na to Bart, jeho zapřísáhlý nepřítel...?(TV Prima)

S25E14

Zima jeho spokojenosti

21.11. 14:23, Prima COOL, 29 minut

Zima jeho spokojenosti

Když si Simpsonovi nastěhují do domu tři nevrlé důchodce, netuší, jaký vliv to bude mít na Homera...(TV Prima)

S25E15

Válka umění

21.11. 14:52, Prima COOL, 21 minut

Válka umění

Homer s Marge mají dilema. Mají si nechat peníze za cenný obraz, nebo se rozdělí s Milhousovými rodiči, od kterých si ho za pár šlupek koupili?(TV Prima)

S25E16

Rozhodčí je Homer

22.11. 13:27, Prima COOL, 29 minut

Rozhodčí je Homer

Homer se stane rozhodčím na fotbalovém mistrovství světa. Dokáže odolat svodům zkorumpovaných funkcionářů?(TV Prima)

S25E17

Jedlík Lucas

22.11. 13:57, Prima COOL, 29 minut

Jedlík Lucas

Lisa má nového ctitele. Obézního chlapečka Lucase, který se chce stát profesionálním jedlíkem...(TV Prima)

S25E18

Budoucí budoucnost

22.11. 14:27, Prima COOL, 29 minut

Budoucí budoucnost

Další alternativní budoucnost oblíbených žlutých hrdinů je tu. Homer 127krát za sebou zemře, z Milhouse se stane zombie a Bartovi uteče manželka s mimozemšťanem...(TV Prima)

S25E19

Co čekat, když Bart čeká

22.11. 14:56, Prima COOL, 20 minut

Co čekat, když Bart čeká

Barta zoufale nebaví výtvarná výchova. Pokusí se tedy proklít učitelku. Kletba se však zvrtne a ona otěhotní. A Bart se stane expertem na magické oplodňování...(TV Prima)

S25E20

Život v kostce

23.11. 13:20, Prima COOL, 30 minut

Život v kostce

Simpsonovi žijí ve světě stavebnice Lego, kde do sebe všechno krásně zapadá a nikomu se nemůže nic stát. Homera však začínají trápit vize animovaného světa, kde jsou žlutí lidé z masa a kostí...(TV Prima)

S25E21

Přátelství za všechny peníze

23.11. 13:50, Prima COOL, 30 minut

Přátelství za všechny peníze

Líza má velký problém najít si kamarády. Když se zničehonic objeví malá Tumi, která má úplně stejné zájmy jako Lisa a chce se s ní přátelit, přijde to Bartovi podezřelé...(TV Prima)

S25E22

Žlutá medaile za zbabělost

23.11. 14:20, Prima COOL, 30 minut

Žlutá medaile za zbabělost

Milhouse chce vyhrát výroční běžecký závod. Nelson a jeho parta mu v tom však chtějí zabránit. A Bart se musí rozhodnout, jestli mu pomůže, nebo uteče...(TV Prima)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Spongebob v kalhotách
Griffinovi
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2004
Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Lauren MacMullan, Jon Vitti, Daniel Chun

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Marcia Wallace, Russi Taylor, Pamela Hayden