Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E04 - Trvalé pouto

20.9. 04:32
Prima COOL
59 minut
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Daniel se zhroutí chvíli poté, co Vala opustí SGC. Vala se vrátí zpět na SGC a vše se vrátí do normálu. Podle všeho pouto, které je svazovalo, když měli oba náramky, stále přetrvává. Vala zná vědce Arlose, který by mohl vědět, jak pouto přetrhnout. Pokud Vala vrátí Arlosovi náhrdelník jeho matky, řekne jim, jak pouto přetrhnout. Jenže ten, komu Vala náhrdelník prodala, ho nechce vrátit. Pokud mu vrátí starou cívku, bude ochoten o vrácení náhrdelníku přemýšlet. Jenže muž, který má cívku, ji nevydá, pokud mu nevrátí jeho starou pašeráckou loď. Jenže pašerácká loď je v rukou aliance zlodějů. (Varan)

Více informací
S04E17

Absolutní moc

9.12. 13:35, Cartoon Network CZ, 30 minut

Absolutní moc

SG-1 se dostala na Abydos. Tam se setkali s Kasufem. Kasuf tvrdí, že našel něco úžasného, co stojí za Danielovu pozornost. Dojdou do pouště, kde na Daniela začne někdo mluvit. Daniel odpoví a na místě se objeví malý chlapec – Shifu (Harsesis). SG-1 ho bere s sebou zpět na SGC. Shifu má vědomosti o Goa'uldech, které by jim mohli pomoci k jejich poražení. Shifu se dotkne Danielova čela a Daniel spadne. Po probuzení se začne chovat úplně jinak. Tvrdí, že by o jeho vědomostech neměli vědět Tok'rové ani Rusové. Se svými vědomostmi je toho schopen udělat hodně. Teď už je jen na něm, jak jeho nové schopnosti využije.(Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

William Waring

Hrají

Darren Moore, Christopher Judge, Wallace Shawn, Beau Bridges, Lexa Doig, Bill Dow, Claudia Black, Bruce Gray, Michael P. Northey, Michael Shanks, Ben Browder, Geoff Redknap, Gary Jones, Morris Chapdelaine, Eileen Pedde