Simpsonovi

Simpsonovi

S15E05 - Rychle a srstnatě

19.9. 18:16
Prima COOL
28 minut
2003
Animovaný / Komedie

Epizoda o tom, co všechno může způsobit dárek ke Dni matek v kombinaci s Homerovou nezřízenou mlsností, o medvědovi a o vztazích mezi zvířaty vůbec...(Česká televize)

Více informací
Nahrát
Nahrávat seriál
S15E01

Speciální čarodějnický díl

18.9. 23:35, Prima COOL, 20 minut

Speciální čarodějnický díl

Opět třídílný halloweenovský speciál seriálu. Nejdříve Homer zabije Smrt a musí převzít její úlohu, což zpočátku vypadá na dobrou zábavu. V druhé části dostane prostor bláznivý profesor Frink, a nakonec si Bart s Milhousem užívají skvělého objevu: stopek, které dovedou zastavit čas.(Česká televize)

S15E02

Návrat nezdárné matky

18.9. 23:56, Prima COOL, 30 minut

Návrat nezdárné matky

Ve Springfieldu se z čista jasna objeví Mona Simpsonová, Homerova ztracená matka. Bývalá revoltující hippie se skrývala před ředitelem Burnsem, který ji v 60. letech obvinil ze sabotáže. Přestože ji tentokrát soud osvobodí, Burns se ji snaží dál dostat za mříže. Ale nezměnila se ani Mona, a tak je souboj vyrovnaný. Pro zajímavost – v originále namluvila Monu slavná Glenn Closeová.(Česká televize)

S15E03

Předsedkyně pro parádu

19.9. 00:27, Prima COOL, 30 minut

Předsedkyně pro parádu

Springfieldskou základní otřese skandál a sundá Martina z místa předsedy školní rady. Další volby vyhraje Líza. Moc a popularita však s sebou nesou i jistou zaslepenost, a tak Líza hned neprokoukne intriky ředitele Skinnera, díky nimž se z ní vlastně v očích dětí stává zrádce... Celá epizoda je odrazem muzikálu Evita, a v podání springfieldských talentů uslyšíme varianty známých árií.(Česká televize)

S15E04

Obtěžoval jsem anglickou královnu

19.9. 00:58, Prima COOL, 31 minut

Obtěžoval jsem anglickou královnu

Simpsonovi úspěšně podnikají a dopřejí si výlet: letí do Velké Británie! Děda Simpson chce najít dívku, s kterou se na konci války krátce setkal, ostatní poznávají památky – dokud Homer nenabourá do kočáru Jejího Veličenstva...(Česká televize)

S15E05

Rychle a srstnatě

20.9. 00:14, Prima COOL, 30 minut

Rychle a srstnatě

Epizoda o tom, co všechno může způsobit dárek ke Dni matek v kombinaci s Homerovou nezřízenou mlsností, o medvědovi a o vztazích mezi zvířaty vůbec...(Česká televize)

S15E06

Krustyho zkouška z dospělosti

20.9. 00:44, Prima COOL, 30 minut

Krustyho zkouška z dospělosti

Spasitel je opět otcem. Štěňat je ovšem tolik, že je Simpsonovi musejí rozdávat. A při té příležitosti odhalí Bart s Lízou tajné trápení klauna Krustyho... V epizodě se objeví hned dvě legendy: zápasník Mr. T a kapela Beach Boys.(Česká televize)

S15E07

Patnácté Vánoce u Simpsonů

20.9. 01:15, Prima COOL, 30 minut

Patnácté Vánoce u Simpsonů

Na Simpsonovi se jednou usmálo štěstí, a díky sběratelské kartičce, na které je slavný baseballový hráč Joe DiMaggio, mohou vyrazit na předvánoční nákupy do nejdražšího obchodního centra ve Springfieldu. Nebyl by to ovšem Homer, kdyby v podstatě celý svůj podíl neutratil za obzvláště „praktický" dárek...(Česká televize)

S15E08

Marge versus Svobodní, důchodci, bezdětné páry, mládež a gayové

20.9. 01:45, Prima COOL, 30 minut

Marge versus Svobodní, důchodci, bezdětné páry, mládež a gayové

Marge Simpsonová se opět vydává do boje! Nejdřív se stovkami dalších rodičů naletí showbyznysu ztělesněnému dětským pěveckým idolem Roofim. A později musí děti bránit proti hnutí, které ve Springfieldu vznikne.(Česká televize)

S15E09

Já, robot

21.9. 00:17, Prima COOL, 30 minut

Já, robot

Epizoda pro silné nervy: Líza čelí ztrátě několika dalších koček, Sněhových koulí II, III ... S Bartem se zúčastníme tvrdých chlapských bojů – střetnutí doma vyráběných robotů.(Česká televize)

S15E10

Tiráda americké hospodyňky

21.9. 00:48, Prima COOL, 30 minut

Tiráda americké hospodyňky

V domácnosti Simpsonových dochází k velkým změnám: Homera vyhodí z jaderné elektrárny a najde si novou práci. Jako řidič ambulance může využívat noční směny, aby tak umožnil Marge realizovat její momentální zájem číslo jedna: napsat román. Ovšem ne každý dobrý skutek se nám v dobrém vrátí.(Česká televize)

Podobné tituly

Futurama
NCIS: Los Angeles
Spongebob v kalhotách
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2003
Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Matthew Nastuk, Joel H. Cohen

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Charles Napier, Pamela Hayden