Simpsonovi

Simpsonovi

S14E01 - Speciální čarodějnický díl

19.9. 14:21
Prima COOL
30 minut
2002
USA Animovaný / Komedie

V této epizodě čelí oblíbená rodinka spolu s ostatními občany Springfieldu ohrožení v podobě mnohačetných klonů otce Homera, bojuje proti ozbrojeným zombiem a nakonec najde klid na ostrově doktora Dlahy...(Česká televize)

Více informací
Nahrát
Nahrávat seriál
S14E01

Speciální čarodějnický díl

19.9. 14:21, Prima COOL, 30 minut

Speciální čarodějnický díl

V této epizodě čelí oblíbená rodinka spolu s ostatními občany Springfieldu ohrožení v podobě mnohačetných klonů otce Homera, bojuje proti ozbrojeným zombiem a nakonec najde klid na ostrově doktora Dlahy...(Česká televize)

S14E02

Homerova rock'n'rollová brnkačka

19.9. 14:51, Prima COOL, 21 minut

Homerova rock'n'rollová brnkačka

Dnes potěší seriál Simpsonovi především příznivce rocku a zejména skupiny Rolling Stones. V druhé epizodě nové řady totiž tato kapela pořádá pro své příznivce letní tábory, mezi nimiž se ocitne i blažený Homer Simpson. Jak je v originální verzi seriálu zvykem, kresleným muzikantům skutečně propůjčili své hlasy živé rockové legendy... Diváci české verze je uslyší alespoň v závěru epizody.(Česká televize)

S14E03

Bart versus Líza versus 3.A

20.9. 13:25, Prima COOL, 29 minut

Bart versus Líza versus 3.A

Na základě výsledků ročníkových testů je Líza přeřazena do vyšší, třetí třídy – kam se současně díky propastně nízkým hodnotám svých testů naopak propadá Bart. Z takové situace samozřejmě není ani jeden z nich nadšený. Když ještě na třídním výletu do Washingtonu musejí vytvořit dvojici, sourozenecká averze narůstá...(Česká televize)

S14E04

Veliká Marge

20.9. 13:55, Prima COOL, 30 minut

Veliká Marge

Marge se domnívá, že už není pro Homera tak přitažlivá jako dřív, a hledá pomoc na klinice plastické chirurgie. Jenže dojde k omylu: místo aby jí ubrali nechtěné tukové polštářky, přidají Marge jinde... A život s dokonalými tvary není ani zdaleka tak růžový, jak si řada žen a dívek myslí.(Česká televize)

S14E05

Zkáza domu Simpsonů

20.9. 14:25, Prima COOL, 29 minut

Zkáza domu Simpsonů

Simpsonovi se ocitnou na ulici. Jejich dům nebude po celkové deratizaci delší dobu k obývání, nemají kam se vrtnout – a tak se nakonec rozhodnou pro účast v televizní reality show. Získají tak potřebnou střechu nad hlavou, ale střechu z roku 1895 – a v tom je právě vtip celé show: tomuto historickému období musí odpovídat i jejich chování, oblékání, řeč...(Česká televize)

S14E06

Kdo chce zabít Homera?

20.9. 14:54, Prima COOL, 21 minut

Kdo chce zabít Homera?

Simpsonovi čeká další zážitek – pobyt v lázních. Relaxaci a úžasné procedury však rázem utne událost, kterou nelze brát jinak než jako útok na život samotného Homera Simpsona...(Česká televize)

S14E07

Úča roku

21.9. 13:23, Prima COOL, 29 minut

Úča roku

Neuvěřitelné! Třídní číslo a postrach pedagogů Bart Simpson a učitelka Edna Krabappelová se skamarádí! Bart dokonce svou třídní navrhne jako kandidátku na cenu „Učitel roku".(Česká televize)

S14E08

Výchova dívek v Americe

15.9. 00:47, Prima COOL, 30 minut

Výchova dívek v Americe

Líza bude mít narozeniny, a nic si nepřeje tolik jako hit současných reklam – turbodeníček. Dárečky, které obstará Homer, však spíš odpovídají jeho chuti a zálibám. Aby si zklamanou Lízu opět získal, rozhodne se Homer svou dceru lépe poznat...(Česká televize)

S14E09

Namakaná máma

15.9. 01:18, Prima COOL, 30 minut

Namakaná máma

Simpsonovi čelí krizi: pilíř rodiny, maminku Marge přepadne na ulici zloděj, a důsledky tohoto šoku na čas ovlivní Marge samotnou i chod celé domácnosti.(Česká televize)

S14E10

Chrám páně Simpsonův

15.9. 01:48, Prima COOL, 29 minut

Chrám páně Simpsonův

Homer Simpson závidí sousedu Flandersovi: všechno mu vychází, i ten trávník má zelenější... Jestli ono to není těmi Nedovými modlitbičkami? A tak to Homer zkusí také.(Česká televize)

Podobné tituly

Futurama
NCIS: Los Angeles
Spongebob v kalhotách
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2002
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

David Silverman

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Pamela Hayden